تن‌هاخ: باید با این بدشانسی بزرگ کنار بیاییم

به گزارش “ورزش سه”، منچستریونایتد تا دقیقه 85 با دو گل از سویا پیش بود اما دو گل به خودی توسط تایرل مالاسیا و هری مگوایر برد را از این تیم گرفت تا شاگردان اریک تن‌هاخ با تساوی 2-2 زمین را ترک کنند. او در نشست خبری بعد از بازی تاکید کرد که تیمش شایسته برد بود و باید حداقل 3 یا 4 گل می زد.

تن‌هاخ گفت: “تیم ما کاملا بازی را در اختیار داشت و باید حداقل 3 یا 4 گل به سویا می زدیم. ما به دلیل مصدومیت رافائل واران مجبور به تعویض او در نیمه دوم شدیم. همچین از آنجایی که این اولین بازی آنتونی مارسیال بعد از رهایی از مصدومیت بود، مجبور شدیم او را هم تعویض کنیم.”

یونایتد بعد از مصدومیت لیساندرو مارتینز در دقیقه 85 مجبور شد ده نفره کار را ادامه دهد چون هر 5 تعویض خود را انجام داده بود. تن‌هاخ در مورد این بدشانسی افزود: “ما برونو فرناندز را هم مثل دو بازیکن دیگر تعویض کردیم تا چند تعویض اجباری در این دیدار داشته باشیم و در ادامه نیز یک گل به خودی دریافت کردیم. سپس با بدشانسی بزرگ دیگری مواجه و به دلیل مصدومیت مارتینز مجبور شدیم ده نفره بازی کنیم چون تعویض دیگری نداشتیم. در این لحظات دومین گل به خودی را هم دریافت کردیم. این یک بدشانسی بزرگ است و باید با آن کنار بیاییم.”

سرمربی یونایتد در مورد میزان مصدومیت مارتینز گفت: “شرایط او خیلی خوب به نظر نمی رسد و نمی توانم الان با قطعیت در موردش صحبت کنم. در مورد واران هم شرایط به همین گونه است. من بعد از بازی با رافا صحبت نکرده‌ام، اما این مصدومیتی است که او در چند هفته اخیر از آن رنج می برد و باید ببینیم که اکنون وضعیت مصدومیت او چگونه است.”

تن هاخ با ابراز امیدواری نسبت به صعود تیمش تاکید کرد: “ما باید از اتفاقات این بازی درس بگیریم و تا جایی که می توانیم کار حریف را تمام کنیم (گل های سوم و چهارم را بزنیم). هنوز کار تمام نشده و یک بازی برگشت دیگر وجود دارد. باید این را بدانیم که اگر گل سوم و چهارم را نزنیم و یک گل دریافت کنیم آن گاه باید منتظر عوض شدن جریان بازی باشیم.”

او با ابراز تاسف از اینکه تیمش با وجود بازی بهتر نتوانست پیروز شود گفت: “مصدومیت ها باعث شد که ریتم کار از دست ما خارج شود. در نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم و دو گل عالی به ثمر رساندیم. ما باید حتی گل های بیشتری هم می زدیم اما در ادامه با اتفاقاتی که رخ داد کنترل بازی را از دست دادیم. در دقایق پایانی باید خونسردتر عمل کرده و از ضدحملات بهتر استفاده می کردیم.”

نظر شما !!