تن‌هاخ: تنبیه رشفورد تمام شد، خوشحالم گل زد

به گزارش “ورزش سه”، منچستریونایتد دقایقی پیش موفق شد در یک بازی خارج از خانه مقابل ولوز با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده و سه امتیاز ارزشمند از این مسابقه به دست بیاورد.

نیمکت‌نشین کردن مارکوس رشفورد در شروع این مسابقه توسط اریک تن‌هاخ خبرساز شد و سرمربی هلندی در پاسخ به خبرنگاری گفت علت این تصمیم او مشکلات انضباطی ستاره انگلیسی بوده است. ولی تن‌هاخ در شروع نیمه دوم رشفورد را به میدان فرستاد و او تک‌گل سه امتیازی تیمش را در این نیمه به ثمر رساند. 

تن‌هاخ در پایان مسابقه با شرکت در یک کنفرانس خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

علت عملکرد بهتر یونایتد در نیمه دوم
از عملکرد تیم در نیمه اول راضی نبودم و بین دو نیمه به بازیکنان گفتم با این روحیه در هیچ بازی‌ای برنده نخواهید شد. گفتم هر بازیکن باید در نیمه دوم 10 درصد بهتر از نیمه اول کار کند.

تنبیه انضباطی مارکوس رشفورد و گلزنی او در این بازی 
بعد از تصمیمی که برای نیمکت‌نشینی او گرفته بودیم خیلی خوب شد که گلزنی کرد. مارکوس امروز باهوش و سرزنده بود و یک گل به ثمر رساند. این واکنش به تنبیه انضباطی واکنش درستی بود. و البته ماجرا دیگر تمام شده است.

لیساندرو مارتینز
قهرمانی لیساندرو با آرژانتین روحیه او را مسلما افزایش خواهد داد. لیساندرو بازیکنی بود که حتی قبل از جام جهانی هم اعتماد به نفس بالا و روحیه خوبی داشت ولی معتقدم قهرمانی در جام جهانی او را قوی‌تر از همیشه خواهد کرد. لیساندرو باید این روحیه بالاتر را به تیم منتقل کند. آرژانتین در قطر برای قهرمانی بازی کرد بر خلاف خیلی از کشورهای دیگر که برای نباختن بازی می‌کردند. او این ذهنیت را بارها در ترکیب یونایتد نشان داده و من به همین خاطر از او و سبک بازی و روحیه‌اش خوشم می‌آید.

نظر شما !!