تنها یک نفر کت و شلوار رسمی پوشید؛/ پرستاره‌ترین روز هتل المپیک با شاگردان امیر (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، با پایان بازی‌های لیگ برتر و جام حذفی و همچنین انجام آخرین بازی پیش از فیفادی برخی لژیونرها، امروز هتل المپیک محل حضور بازیکنانی شد که در لیست 32 نفره امیر قلعه‌نویی حضور داشتند.

بعد از اینکه در حوالی ساعت 8 صبح سعید الهویی دستیار امیر قلعه‌نویی خود را به اردو رساند، حسین پورحمیدی اولین بازیکنی بود که وارد هتل المپیک شد و خود را به کادر فنی تیم‌ ملی معرفی کرد. او که به نظر ذوق اولین حضور در تیم‌ ملی را هم داشت، با خبرنگار “ورزش سه” گفت‌وگویی را انجام داد و گفت که انگیزه بسیار زیادی دارد.

بعد از او دیگر بازیکنان تیم‌ملی به سرعت وارد اردو شدند و در میان سکوت نفراتی چون پیام نیازمند، روزبه چشمی، سیدحسین حسینی، بازیکنانی نظیر امید نورافکن، وحید امیری و علیرضا بیرانوند هم گفت‌وگویی را انجام دادند و در مورد وضعیت تیم‌ ملی اظهارنظر کردند.

رضا اسدی و شهریار مغانلو بدون هماهنگی، در یک زمان به اردو رسیدند و برخورد گرمی هم با یکدیگر داشتند. بازیکنان استقلالی هم در حالی که بسیاری منتظر اظهارنظر در مورد استوری راجع به عارف غلامی و همچنین اعتصاب تمرین بودند، با سکوت وارد اردو شدند.

همچنین رحمان رضایی دقایقی بعد از اعلام رسمی حضورش در کادر فنی تیم ملی در هتل المپیک آفتابی شد و با ژست همیشگی، مقابل دوربین و میکروفن خبرنگاران ایستاد و گفت‌وگوی کوتاهی را انجام داد.

علیرضا بیرانوند تنها بازیکنی است که تاکنون با کت و شلوار رسمی وارد اردو شده و سایر نفرات اغلب تیپ اسپورت دارند. جملگی آن‌ها با حداقل یک چمدان بزرگ وارد اردوی تیم ملی شده‌اند و آماده اقامت 10 روزه در اتسمفر جدید تیم ملی هستند.

تمام این بازیکنان برای اولین بار در تیم ملی تحت هدایت یک سرمربی داخلی حضور خواهند داشت و از این نظر شاید حس متفاوتی را تجربه کنند.

با انصراف سردار آزمون از حضور در تیم ملی و صدور مرخصی برای او، حالا همه منتظر تصمیم امیر قلعه‌نویی برای نفر سی و دوم اردو هستند و اساسا باید دید او لیستش را تغییر خواهد داد یا خیر؟

امشب با پایان بازی پورتو – براگا در لیگ پرتغال، مهدی طارمی نیز همچون سعید عزت‌اللهی و سایر لژیونرها آماده سفر به ایران خواهند شد تا به زودی اولین جلسه تمرینی تیم ملی با حضور تمام نفرات برگزار شود.

نظر شما !!