توزیع 4 میلیون و ۴۰۰ هزار پرس غذای گرم بین  نیازمندان

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشیندر قالب طرح اطعام غدیر، چهار میلیون و ۴۰۰ هزار پرس غذای گرم در سراسر کشور طبخ و میان خانواده‌های نیازمند توزیع شد.
 
سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد با حضور در اردوگاه امام علی (ع) استان البرز ضمن تبریک دهه ولایت و امامت و عید سعید غدیر، گفت: امروز با همکاری مراکز نیکوکاری استان البرز ۴۰۰ هزار پرس غذای گرم در سطح استان طبخ و توزیع شد.

وی افزود:همچنین با کمک مردم نیکوکار و خیران ۵۰ هزار بسته معیشتی برای اقشار مستضعف استان البرز تهیه و ارائه شد.

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه روز عید غدیر روز اطعام نیازمندان است، خاطرنشان کرد: در قالب طرح اطعام غدیر در سراسر کشور چهار میلیون و ۴۰۰ هزار پرس غذای گرم در اختیار مددجویان و خانواده‌های محروم قرار گرفت.
 
بختیاری اظهار کرد: همچنین ۲۲۰ هزار بسته معیشتی میان ولی‌نعمتان در سراسر کشور که توسط مراکز نیکوکاری شناسایی شده‌اند، توزیع شد.
 
وی شناسایی و حمایت از خانواده‌های نیازمند را از وظایف ذاتی کمیته امداد دانست و گفت: تا پایان سال ۵۰۰ هزار خانوار نیازمند جدید تحت حمایت کمیته امداد قرار می‌گیرند.
 
رئیس کمیته امداد بیان کرد: با اجرای طرح‌های اشتغال در کمیته امداد، در سال جاری ۱۰۰ هزار خانواده به خودکفایی رسیده و از حمایت این نهاد خارج می‌شوند.
 
بختیاری با تقدیر از مشارکت مراکز نیکوکاری، بسیج، سپاه و اصناف و بازاریان در طرح اطعام غدیر ادامه داد: طبخ و توزیع غذای گرم با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود.

در این مراسم همچنین آیت‌الله حسینی همدانی، نماینده ولی فقیه در استان البرز با تجلیل از عید غدیر گفت: واقعه غدیر یک رویداد وحدت‌بخش است که تعلق به کل جامعه اسلامی دارد.

وی ضمن صدور دستور آغاز توزیع چهار میلیون و ۴۰۰ هزار پرس غذا میان نیازمندان و مددجویان در سراسر کشور،افزود: حرکت‌های مردمی همانند طبخ و توزیع غذای گرم برکات زیادی برای همه آحاد جامعه دارد.
 
انتهای پیام

 


نظر شما !!