تولید مواد اولیه انسولین برای اولین بار در کشور

به گزارش مهر، علی حدادی پیش از ظهر جمعه در مراسم سالگرد شهدای روستای خیکان در طالقان اظهار کرد: تمام ما مدیون خون پاک شهدایی هستیم که با شجاعت، صلابت و ایثار در مسیر دفاع از اسلام ناب محمدی حرکت کردند.

وی با تبریک عید غدیر خم بیان کرد: غدیر امتداد اهداف انبیا بوده و پیام غدیر این است که شهدا با بصیرت و معرفت راه درست را انتخاب کردند و صراط مستقیم را از پیامبر اکرم (ص) تأسی کردند.

راه شهدا فراموش شده است

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس با بیان اینکه پس از پایان هشت سال دفاع مقدس شهدا و راه شهدا فراموش شد، تصریح کرد: دولتمردان ما چه در دولت سازندگی و چه در دولت گفت‌وگوی تمدن‌ها وظیفه خود را به خوبی انجام ندادند، چراکه نگاه و امیدشان به غرب بود و تفکر سازش و مذاکره را پیاده کردند.

وی خاطرنشان کرد: رهنمودها، توصیه‌ها و سیاست‌های کلان مقام معظم رهبری را به فراموشی سپردند، اقتصاد مقاومتی را کنار گذاشتند و تمام مشکلات مردم را به برجام نا فرجام و مذاکره گره زدند.

حدادی با بیان اینکه قبل از انتخابات در وین انجام دادند، گفت: خیانت‌های سنگینی در سال ۸۲، در مذاکرات هسته‌ای صورت گرفت و چه خیانت‌های سنگینی که در جاسوس‌های نفوذی در دولت انجام شد و اسناد و مدارک سری را لو و به دشمن دادند.

شکاف طبقاتی زیادی ایجاد شده است

وی اظهار کرد: اکنون حال مردم از لحاظ معیشتی حال خوبی نیست و شکاف طبقاتی زیادی ایجاد شده است.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس بیان کرد: تمام مباحث و مواردی که شهدا انتظار داشتند و فرامین مقام معظم رهبری فراموش شد و آنچه در دستور کار قرار گرفت مباحث خارج از فرامین ایشان بود.

وی با بیان اینکه تمام تلاش ما در مجلس در مرحله اول تنقیح قوانین و در مرحله بعد تراکم و اصلاح قوانین است، خاطرنشان کرد: در مرحله دوم وظیفه سنگین مجلس نظارت میدانی و حضور در بین مردم در راستای رفع مشکلات آنان است که با استقرار دولت انقلابی این مشکل حل خواهد شد.

حدادی با بیان اینکه در کشورمان ظرفیت‌ها، قابلیت و توانمندی خوبی داشتیم، گفت: داشته‌ها و دارایی‌های فراوانی در دریا و خشکی، سرزمین‌های حاصلخیز، بهترین نیروی انسانی داریم که به همراه ظرفیت ۶۰۰ میلیونی همسایگانمان مورد غفلت قرار گرفت.

وی با اشاره به طرح راهبردی مجلس در ارتباط با حذف تحریم‌ها اظهار کرد: مقام معظم رهبری از این اقدام دفاع کردند اما افرادی در مقابل این اقدام ایستادند و این امر را بهانه‌ای قرار دادند که اگر در برجام به نتیجه‌ای نرسیدیم علتش مصوبه راهبردی مجلس بود در صورتی که این چنین نبود.

تحریم‌ها لغو نشد اما تورم چند برابر شد

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس ادامه داد: نه تنها تحریم‌ها لغو نشد بلکه تورم چند برابر شد و شکاف طبقاتی و گرانی اتفاق افتاد.

وی با اشاره به قابلیت‌های البرز و اهمیت تخصیص اعتبارات و بودجه‌بندی به این استان، اظهار کرد: امروز واکسن کرونا در منطقه حوزه انتخابیه ساوجبلاغ در شهرک صنعتی برکت تولید می‌شود.

حدادی بیان کرد: ۳۱ مرداد پیش رو، برای اولین بار در کشور مواد اولیه انسولین در یک کارخانه بخش خصوصی در شهرستان نظرآباد با سرمایه‌گذاری بیش از ۱۵۰ میلیون یورو تولید می‌شود.

وی با بیان اینکه بودجه شهرستان طالقان را افزایش یافت، متذکر شد: تمام استان‌ها بودجه خاص مناطق محروم دارند و بودجه طالقان و ساوجبلاغ صفر بود اما اکنون اعتبار خوبی به عنوان منطقه محروم در کنار تملک و دارایی گرفتیم.

نظر شما !!