توییت مبهم و عجیب باشگاه آلمانی/ سردار آزمون

به گزارش “فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین”، درخشش سردار آزمون در سال های اخیر در ترکیب تیم ملی ایران و البته باشگاه زنیت باعث شده هر سال اخبار و شایعات فراوانی در مورد احتمال انتقال او به لیگ های مطرح اروپایی مطرح شود. در پنجره تابستانی امسال دو تیم بایر لورکوزن و رم برای خرید سردار آزمون اقدام کردند و حالا به نظر ستاره جوان زنیت در آستانه انتقال به بوندسلیگا قرار گرفته است.

اکانت رسمی باشگاه بایر لورکوزن با استفاده از حرف A و لباس آبی (رنگ پیراهن زنیت) و البته ساعت شنی، به انتقال احتمالی سردار آزمون به این باشگاه و بوندسلیگا اشاره کرده است. پس به نظر می رسد بعد از سال ها درخشش در لیگ روسیه و البته گلزنی برابر تیم هایی چون اتلتیکومادرید و بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان، حالا نوبت درخشش سردار آزمون در بوندسلیگا فرا رسیده است.

 

 

سردار آزمون که در سال های اخیر و به خصوص در مرحله دشوار مقدماتی جام جهانی با گلزنی های خود موجبات صعود ایران به دور دوم را فراهم آورد، حالا در آستانه انتقالی بزرگ و بازی در مقابل ستاره های بایرن مونیخ و دورتموند قرار گرفته است. لورکوزن فصل گذشته در هفته های پایانی شانس صعود به لیگ قهرمانان را از دست داده و سهمیه لیگ اروپا را کسب کرد.

 

فصل گذشته مهدی طارمی بعد از انتقال به پورتو عملکرد فوق العاده ای در پرتغال و البته لیگ قهرمانان داشت و حالا منتظر تکرار این درخشش از سوی سردار آزمون در لیگ آلمان خواهیم بود. سابقه ستاره های ایرانی در لیگ آلمان اینقدر خوب بوده که از همین حالا رویای گل زنی های سردار آزمون با لباس قرمز لورکوزن در بوندسلیگا را در سر داشته باشیم.

 

البته حضور بازیکنان ایرانی در لورکوزن به دو دهه قبل باز می گردد. در اواسط دهه هفتاد رودی فولر، ستاره سابق خط حمله مانشافت برای تماشای دربی آبان 77 راهی ایران شد و رابطه خوب او با علی فتح الله زاده هماهنجا کلید خورد. بدین ترتیب مقدمات انتقال سه بازیکن استقلال یعنی علی موسوی، داریوش یزدانی و مهدی پاشازاده از همان رابطه دوستی کلید خورد و البته بارها نیز شایعه حضور کریستوف دام روی نیمکت استقلال در آن مقطع شنیده شد، اما شرایط خاص این سرمربی آلمانی مانع این انتقال شد. 

 

رفتن علی موسوی به لورکوزن تنها چند روز قبل از فینال جام حذفی در سال 78 و بعد از درخشش این مهاجم در جام باشگاه های آسیا کلید خورده و موجب عصبانیت هواداران استقلال در آن مقطع و پیش از آن دیدار مهم نیز شد.

 

بعد از گذشته 22 سال، حالا سردار آزمون بعد از سال ها درخشش در روسیه راهی بوندسلیگا خواهد شد و هواداران فوتبال ایران امیدوار به تکرار روزهای درخشان بازیکنانی چون علی دایی، مهدی مهدوی کیا، وحید هاشمیان و علی کریمی در فوتبال آلمان هستند.

 

 

توییت اکانت رسمی باشگاه لورکوزن؛ آنطور که به نظر می‌رسد توافقات مابین دوباشگاه لورکوزن و زنیت رو به پایان است و سردار آزمون بزودی بعنوان بازیکن جدید این باشگاه آلمانی معرفی خواهد شد.

 

 

نظر شما !!