تکذیب یک شایعه عجیب درباره صابر کاظمی

به گزارش “ورزش سه”، صابر کاظمی که اواسط سال قبل در یک انتقال غافلگیر کننده راهی الکویت کویت شد، توانست با این تیم دو جام کسب کند و یکی از ستارگان تیمش در کنار لیو لی بین دریافت کننده چینی این تیم باشد.

صابر حالا با روحیه مضاعف خود را برای جام باشگاه‌های آسیا آماده می‌کند؛ جایی که وی سابقه قهرمانی با تیم فولاد سیرجان را در این تورنمنت دارد و‌ عنوان ارزشمندترین بازیکن را هم بدست آورده است.

در لیست تیم الکویت برای جام باشگاه‌های آسیا یک بازیکن دیگر بنام دنیلوف روس در پست صابر کاظمی به چشم می‌خورد که این موضوع شایعاتی را مبنی برخط زدن و نیمکت نشینی صابر بر سر زبان ها انداخت،‌ اما با توجه به بازی های درخشان صابر در این تیم که هم در حمله و سرویس و دفاع از بهترین های این تیم بود قطعا بازیکن ثابت الکویت در جام باشگاه‌های آسیا خواهد بود و دنیلوف یار رزرو این باشگاه در صورت مصدومیت صابر کاظمی خواهد بود. صابر کاظمی در گفت و‌ گوی کوتاه با خبرنگار ما این موضوع را تایید کرد.

تیم الکویت کویت با یاران خارجی اش قصد دارد حداقل تا نیمه نهایی این جام بالا بیاید و همه بار این تیم روی دوش صابر کاظمی و لیو لی بین خواهد بود.

نظر شما !!