ثبات در مقابل انعطاف‌ پذیری؛ / ترکیبِ گل‌گهر نقطه عکس ترکیبِ سپاهان

به گزارش “ورزش‌سه”، آنچه درباره گل‌گهر در فصل بیست و دوم اصلی تغییرناپذیر بوده، ترکیب متغیر این تیم در بازی‌های مختلف است و به جرات می‌توان گفت به استثنای چند بازیکن، بقیه هر هفته باید برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی بجنگند.

این دقیقا نقطه مقابل تفکرات مورایس است. سرمربی پرتغالی سپاهان پیش از جام جهانی نتوانسته بود به ترکیب اصلی خود پی ببرد و از یک بازی تا بازی دیگر شاهد تغییراتی در برخی پست‌ها بودیم، اما از هفته سیزدهم داستان عوض شده و طلایی‌پوشان اصفهانی لیگ را طی بازی‌های اخیر با ترکیب مشخصی آغاز کرده‌اند. 

با این وصف انتظار می‌رود سپاهان در مصاف با گل‌گهر نفرات زیر را از ساعت 15 در ورزشگاه نقش جهان به مصاف گل‌گهر بفرستد: 
پیام نیازمند، میلاد زکی‌پور، نیلسون جونیور، محمد دانشگر، رامین رضائیان، مسعود ریگی، محمد کریمی، امید نورافکن، فرشاد احمدزاده، محمد علی‌نژاد و شهریار مغانلو.

در سوی مقابل اما حدس زدن ترکیب گل‌گهر به این سادگی‌ها نیست ولی با توجه به آخرین شرایط بازیکنان این تیم در تمرینات، می‌توان 11 بازیکن زیر را برای رسیدن به ترکیب برشمرد: 
محسن فروزان – شایان مصلح، آرمین سهرابیان، مهران گلزاری، مهدی تیکدری، علی علیزاده، اریک بایناما، محمد خدابنده‌لو، مرتضی تبریزی، محمدرضا حسینی و استنلی کی‌روش.

هر دو تیم با آرایش 3-3-4 که انعطاف پذیری بالایی در خط دفاعی و هجومی دارد، بازی می‌کنند و حالا باید دید در مصاف سرنوشت‌ساز هفته هجدهم کدام مربی وقتی سوت پایان به صدا در می‌آید، موفق خواهد شد.

نظر شما !!