جام اتحادیه انگلیس| صعود چلسی با حذف برنتفورد در حضور قدوس/ تاتنهام دربی لندن را برد و به مرحله بعد رفت

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین،‌ در دومین شب از مرحله یک چهارم نهایی جام اتحادیه فوتبال انگلیس، شب گذشته (چهارشنبه) سه بازی برگزار شد که نتیجه دو تای آنها در وقت‌های معمول مشخص شد و دیگری در ضربات پنالتی.

تیم چلسی که میهمان برنتفورد بود میزبان خود را با نتیجه 2 بر صفر شکست داد. یانسون در دقیقه 80 (گل به خودی) و جورجیفرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین در دقیقه 85 (پنالتی) برای چلسی گلزنی کردند. سامان قدوس هافبک ایرانی تیم فوتبال برنتفورد در دقیقه 73 این بازی به‌عنوان یار تعویضی در میدان حاضر شد.

دیگر تیم شهر لندن یعنی تاتنهام هم در مصاف خانگی با رقیب همشهری خود وستهام با نتیجه 2 بر یک به برتری رسید. برگوین در دقیقه 29 و لوکاس مورا در دقیقه 34 گل‌های تاتنهام را به ثمر رساندند و بوون در دقیقه 32 تنها گل وستهام را زد.

در آخرین و پرگل‌ترین بازی هم که در ورزشگاه آنفیلد میان تیم‌های لیورپول و لسترسیتی برگزار شد، لیورپولی‌ها پس از تساوی 3 – 3 در وقت‌های معمول در ضربات پنالتی با نتیجه 5 بر 4 به پیروزی رسیدند.

در جریان بازی جیمی واردی در دقایق 9 و 13 و جیمز مدیسون در دقیقه 33 برای لسترسیتی گلزنی کردند. گل‌های لیورپول را هم چمبرلین در دقیقه 19، ژوتا در دقیقه 68 و مینامینو در دقیقه 5+90 به ثمر رساندند. در ضربات پنالتی هم در حالی که دو بازیکن لسترسیتی ضربات چهارم و ششم این تیم را به هدر دادند، همه بازیکنان لیورپول به جز مینامینو (زننده ضربه پنجم) توپ را وارد دروازه حریف کردند. به این ترتیب قرمزپوشان مرسی‌ساید در ضربات پنالتی با نتیجه 5 به 4 روباه‌ها را شکست دادند و به همراه چلسی و تاتنهام راهی مرحله نیمه نهایی شدند. پیش از این هم تیم آرسنال به‌عنوان اولین تیم راهی مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه انگلیس شده بود.

 

انتهای پیام/

نظر شما !!