جام حذفی فوتبال امارات / حذف یاران نوراللهی با شکست در ضربات پنالتی

به گزارش “ورزش سه”، تیم فوتبال شباب الاهلی در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی امارات (لیگ کاپ) در خانه الجزیره به میدان رفت و بعد از تساوی در مجموع دو بازی، مغلوب این تیم در ضربات پنالتی شده و از راهیابی به جمع چهار تیم نهایی بازماند.

دیدار رفت دو تیم با نتیجه مساوی دو بر دو در خانه الاهلی به پایان رسیده بود و این تیم امشب در حالی که احمد نوراللهی، هافبک ایرانی خود را در ترکیب اصلی داشت، بازی برگشت را مقابل الجزیره آغاز کرد.

عمر ترائوره در دقیقه 31 تنها گل بازی را در نیمه اول به ثمر رساند تا الجزیره برنده راهی رختکن شود. یاران نوراللهی در نیمه دوم خیلی زود موفق به زدن گل تساوی شدند؛ این گل را بالا در دقیقه 51 وارد دروازه میزبان کرد.

نوراللهی دقایقی بعد از به تساوی کشیده شدن بازی (دقیقه 65) جای خود را به عبدالله علی حسن داد. بعد از خروج هافبک ایرانی از بازی، شاهد به ثمر رسیدن دو گل دیگر بودیم. ابتدا دومبیا در دقیقه 71 برای شباب الاهلی گلزنی کرد تا میهمان را در آستانه پیروزی قرار دهد ولی اعلام یک ضربه پنالتی در آخرین دقیقه، همه چیز را تغییر داد.

الجزیره با پنالتی دقیقه 1+90 از شکست و حذف گریخت تا کار به وقت های اضافه کشیده شود. بعد از این که در این دقایق گل دیگری به ثمر نرسید، کار با تساوی دو بر دو به ضربات پنالتی کشیده شد؛ جایی که الجزیره هر 5 ضربه خود را به گل تبدیل کرد و با از دست رفتن پنالتی سوم شباب الاهلی توسط عبدالله، میزبان به برتری 5-4 دست یافته و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

یاران نوراللهی در شرایطی از صعود به نیمه نهایی جام حذفی بازماندند که در حال حاضر با 22 امتیاز از 10 بازی در صدر جدول لیگ امارات حضور دارند. آنها الوحده (22)، الوصل (21) و شارجه (20) را به عنوان نزدیک ترین تعقیب کننده، پشت سر خود می بینند.

نظر شما !!