جشن تک‌نفره آدرین رابیو روی بالکن (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، آدریان رابیو یکی از سه ستاره تیم ملی فرانسه است که در روزهای گذشته به سرماخوردگی ویروسی مبتلا شده است. او به همین دلیل دیدار تیم ملی کشورش مقابل مراکش در نیمه‌نهایی جام جهانی را از دست داد.

کادر فنی تیم ملی فرانسه به آدریان رابیو دستور داد برای جلوگیری از انتشار ویروس در کمپ این تیم و بیمار شدن دیگر بازیکنان با آنها به استادیوم نیامده بلکه به تنهایی در هتل محل اقامت فرانسه بماند.

در نتیجه وقتی فرانسه موفق شد مراکش را شکست داده و به فینال صعود کند در تصاویر جشن‌های فرانسوی‌ها در رختکن و همچنین در هتل محل اقامت‌شان آدریان رابیو در کنار دیگر بازیکنان این تیم دیده نمی‌شد.

جشن فرانسوی‌ها بعد از صعود به فینال، در رختکن

زمانی که فرانسوی‌ها استادیوم البیت را ترک کرده و به هتل محل اقامت‌شان برگشتند عده‌ای از هواداران فرانسوی با در دست داشتن پرچم و خرده‌کاغذهای رنگی منتظر ایستاده بودند تا از قهرمانهایشان استقبال کنند.

ادامه جشن فرانسوی‌ها در هتل محل اقامت‌شان

بازیکنان فرانسه درحالیکه سرود می‌خواندند از بین این گروه از هواداران گذشتند. در همین حال دوربین‌ها تصویر جالبی ثبت کردند. آدرین رابیو به جای اینکه در کنار دیگر بازیکنان فرانسوی حضور داشته باشد روی بالکن اتاقش در هتل ایستاده بود و به تنهایی در حال اجرای جشنی یک‌نفره بود.

جشن تک‌نفره رابیو در قرنطینه ویروسی

امشب اما خبرهای خوبی از اردوی فرانسه مخابره شد و روزنامه فیگارو اعلام کرد حال رابیو و دیگر بازیکن سرماخورده فرانسه، اوپامکانو، بهتر شده و این دو می‌توانند روز یکشنبه در بازی فینال جام جهانی برای تیم ملی کشورشان به میدان بروند.

نظر شما !!