جنگ نایکی و آدیداس، کفش‌های کدام ستاره طلایی می‌شود؟

به گزارش “ورزش سه” یکشنبه ساعت 18:30 همه نگاه ها به مسی و امباپه خواهد بود که پیراهن شماره 10 آرژانتین و فرانسه را بر تن می کنند و قهرمان‌های اصلی دو تیم ملی برای فتح جام جهانی هستند. توپ از زیر پای ستاره ها عبور می کند و کفش های استفاده شده توسط بازیکنان نیز توجه مخاطبین را به خود جلب خواهد کرد.

آدیداس به تازگی Speedportal X را به بازار عرضه کرد، کفشی که در طول جام جهانی توسط بازیکنان دیگری مانند سون هیونگ مین، ستاره کره جنوبی نیز استفاده می شد. با این حال، نسخه مسی با نام افسانه و رنگ طلایی، با حرف M و عدد 10 در پشت آن عرضه می شود. این کفش دارای نقوش آبی و سفید، رنگ های آرژانتین است و همچنین منقوش به پرچم کشور و تاریخ تولد چیرو، کوچکترین پسر ستاره، همراه با نام مستعار مادرش، آنتو، از آنتونلا است. این کفش در وب سایت آدیداس در ایالات متحده به قیمت 300 دلار آمریکا فروخته می‌شود.

در این رقابت‌ها امباپه با کفش نایک در جام جهانی شرکت می کند. مدل استفاده شده توسط بازیکن پاری‌سن‌ژرمن یک مرکوریال زوم مدل Superfly 9 Elite Campo است و قیمت آن در حدود 43 دلار است. این کفش دارای جزئیات آبی، سفید و قرمز در ناحیه دهانه، به نشانه رنگ های پرچم فرانسه است.

این کفش در نیمه نهایی، زمانی که فرانسه مراکش را شکست داد، بیشتر به چشم آمد. جایی که پس از خطای امراباط در نیمه دوم، بند های یکی از لنگه‌ها پاره شد و امباپه مجبور شد کفش هایش را عوض کند.

نظر شما !!