جنگ VAR به سود بارسلونا/ رئال ۰-۱ بارسلونا: همیشه منتظر کامبک نباشید!

به گزارش “ورزش سه” شاگردان ژاوی که بعد از دو شکست مقابل منچستریونایتد و آلمریا روزهای بدی را سپری می‌کردند و سه بازیکن کلیدی‌شان روبرت لواندوفسکی، عثمان دمبله و پدری را هم در اختیار نداشتند، امشب با ارائه نمایشی حساب شده موفق شدند رئال را در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری شکست بدهند تا اکنون امید زیادی برای رسیدن به دیدار فینال داشته باشند.

در ادامه اتفاقات و حواشی این بازی را می‌خوانید؛

آخرین فرصت گلزنی رئال نیز بعد از چندین رفت و برگشت توپ در محوطه جریمه توسط آلوارو رودریگز از دست رفت تا بازی با برتری بارسا تمام شود.


در دقیقه نود مسابقه، رودریگو، ستاره برزیلی رئال با شوتی تماشایی در آستانه باز کردن دروازه ترشتگن قرار گرفت که ضربه این بازیکن با اختلافی ناچیز راهی اوت شد.


آلوارو، ستاره نوظهور رئال در دقیقه 84 جانشین لوکا مودریچ شد.


حضور رودریگو به جای ناچو و حضور کاماوینگا در پست دفاع چپ حربه جدید آنچلوتی برای بازگشت به بازی است.


در دقیقه 72 بازی بارسایی‌ها می‌توانستند گل دوم خود را هم به ثمر برسانند، اما کسیه از دهانه دروازه توپ را به مانند یک مدافع دفع کرد.


پس از درگیری گاوی با وینیسیوس، ستاره جوان بارسا یک کارت زرد دریافت کرد.


در دقیقه 41 مسابقه ارسال دقیق تونی کروس، دنی کارواخال پیش تاخته را صاحب موقعیت کرد اما ضربه این بازیکن از بالای دروازه راهی اوت شد.


رافائل نادال اسطوره دنیای تنیس و یکی از هواداران مشهور رئال‌مادرید در سانتیاگوبرنابئو حاضر است و ال‌کلاسیکو را از نزدیک مشاهده می‌کند.


در دقیقه 26 مسابقه روی یک ضدحمله فرانک کسیه با کورتوا تک به تک شد که ضربه او توسط گلر بلژیکی مهار شد، اما در برگشت توپ به میلیتائو خورد و وارد دروازه شد. ابتدا این گل توسط داور آفساید اعلام شد، اما ثانیه‌هایی بعد از اتاق وی‌ای‌آر گل سالم تشخیص داده شد تا بارسا از میزبان پیش بیفتد.


در دوازدهمین دقیقه بازی کریم بنزما به سبکی تکراری در ال‌کلاسیکو موفق به گلزنی شد، اما کمک داور با بالابردن پرچم اعلام آفساید کرد.


ده دقیقه ابتدایی مسابقه در مرکز زمین و بدون موقعیت ویژه دنبال شد.


ژاوی در پنج تقابل قبلی برابر رئال به عنوان سرمربی تنها یک بار شکست خورده و چهار بار مادریدی‌ها را از پیش رو برداشته است.


مثلث هجومی دو تیم در گذر زمان


استقبال هواداران رئال از اتوبوس تیم در راه برنابئو


مردم دنیا ال‌کلاسیکو را در چه ساعتی تماشا می‌کنند؟


در آستانه بازی، برنابئو پر از اسکناس‌های 500 یورویی با چهره لاپورتا شده است. هواداران رئال این اسکناس‌ها را در واکنش به رسوایی بارسا و کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسپانیا به ورزشگاه آورده‌اند.


سرخیو بوسکتس با بازی امشب به رکورددار حضور در ال‌کلاسیکو تبدیل خواهد شد.


رافینیا با این شمایل جالب وارد ورزشگاه برنابئو شد.


بارسایی‌ها نیز خود را به برنابئو رساندند.


رئالی‌ها برای حضور در برنابئو از کمپ خارج شدند.


به عنوان بهترین بازیکن بارسا در ال‌کلاسیکو، 45 بازی، 26 گل، 14 پاس گل و 19 پیروزی حاصل عملکرد مسی است و رونالدو نیز به عنوان برترین بازیکن تاریخ رئال در این مسابقه، 18 گل، یک پاس گل و هشت پیروزی به جا گذاشته است.


آخرین تقابل دو تیم به فینال سوپرکاپ اسپانیا برمی‌گردد که شاگردان ژاوی سه بر یک از سد رئالی‌ها گذشتند.


دو تیم در این فصل دو بار به مصاف هم رفتند که تقابل نخست به دیدار رفت در لالیگا مربوط می‌شود که ستاره‌های کارلتو سه بر یک بارسا را شکست دادند.


ژاوی برای بازی امشب، لواندوفسکی، پدری و عثمان دمبله، سه فوق‌ستاره تیمش را در اختیار ندارد.

نظر شما !!