جهان نیوز:  آن زمان یک هواپیما پر از دختر برای خوشگذرانی رضا پهلوی بردند

جهان نیوز نوشت: رضا پهلوی ولیعهد خودخوانده ایران که همچنان در توهم سلطنت بر ایران است، اخیراً به اسرائیل سفر کرده است. وی پیش از این سفر اعلام کرد که قرار است به اسرائیل سفر کند تا «پیام دوستی مردم ایران» را به آن‌ها برساند.

یکی از شباهت‌های رضا پهلوی با اسرائیلی هاست این است که هر دو غاصب هستند، یکی سرزمین مردم فلسطین را  و دیگری که بیش از چهار دهه است با سرمایه هنگفتی که پدرش به وقت فرار از مردم ایران غارت کرده، زندگی لاکچری را در خارج از ایران دارد و هنوز مشغول عیاشی، خوشگذرانی با این سرمایه است.

ماجرا وقتی خنده‌دار تر می شود که رضا پهلوی و مادرش فرح پهلوی (همسر شاه مخلوع) دیگر بازمانده‌ رژیم پهلوی سعی دارند به مناسبت‌های مختلف خطاب به ملت ایران پیام‌هایی صادر کرده و خود را دلسوز مردم ایران نشان دهند.

اما علی شهبازی محافظ شاه در کتاب خاطرات خود در مورد تفریحات خانواده پهلوی در زمان سلطنت در ایران می‌نویسد: «آن زمانی که در کیش میلیون‌ها دلار خرج می‌شد که محل تفریح درباریان شود و یک هواپیمای کنکورد از فرانسه چندتا خانم برای خوشگذرانی رضا پهلوی و همکلاسی‌هایش می‌آورد، مردم ایران محتاج یک شعله برق و یا اندکی آب تصفیه بودند.»

نظر شما !!