حالا که مرا به زور نگه داشتید خوش قول باشید/ ربیعی: برای سرمربی استقلال احترام خاصی قائلم!

به گزارش “ورزش سه” محمد ربیعی، سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان پس از تساوی پر افت و خیز تیمش مقابل استقلال که با فرصت‌سوزی‌های زیاد مهاجمان تیمش همراه بود، در نشست خبری پس از مسابقه حاضر شد و در ابتدا در مورد بازی گفت:” همیشه فوتبال خوبی را از این دو تیم شاهد بودیم و نوید بازی خوبی را داده بودیم. با این حال امروز کاملاً دارای شانس پیروزی بودیم.  فرصت‌های ما بیشتر از تیم مقابل بود و اگر از موقعیت‌های خودمان بهتر استفاده می‌کردیم، شاید می‌توانستیم پیروز باشیم. می‌گویند چرا مس رفسنجان گل‌های زده پایینی دارد که قبل از بازی در این باره صحبت کردیم. در همه دیدارها همین‌گونه بازی کردیم و عملکرد هجومی ارائه می‌کنیم. در هر مسابقه موقعیت‌های گلزنی زیادی به وجود می‌آوریم، اما این بار هم از فرصت‌ها استفاده نکردیم.”

ربیعی در ادامه در مورد ماندگارشدنش در مس گفت: “برای تیم بزرگ استقلال و هواداران بسیار محترم این باشگاه آرزوی توفیق دارم. صحبتی درباره باشگاه خودمان دارم. مس رفسنجان اخیراً تغییرات مدیریتی داشت و من همان زمان استعفا کردم که با این استعفا مخالفت کردند. تیم ما از لحاظ پرداخت رقم قرارداد مشکل دارد و دوستان عزیز عالی‌رتبه شرکت صنایع ملی مس قول‌هایی دادند.”

سرمربی جوان نارنجی‌پوشان در همین رابطه ادامه داد: “مس متعلق به شهری 250 هزار نفری است و دو سه سال است در لیگ برتر حضور دارد. بازیکنان به این خوبی زحمت می‌کشند و تلاش کردیم شخصیت درستی از باشگاه بدهیم. خواهش می‌کنم از این تیم حمایت کنند. ما شرایط خوبی را در دو سه ماه نگذراندیم. برای چندمین بار از شرکت ملی مس می‌خواهم تیم مس رفسنجان را ببینند و به آن کمک کنند. بازیکنان ما بعد از بازی از این مسائل ناراحت هستند. من به‌عنوان سرمربی به گونه‌ای هستم که اجازه نمی‌دهم بازیکنان به پول و مسائل زیاد اعتراض کند. این مسئله هم تا جایی جلو می‌رود. حالا که ما را به زور نگه داشتند، حداقل این کارها را انجام بدهند و قول‌هایی که دادند، انجام شود.”

ربیعی در ادامه به سوالات خبرنگاران پاسخ داد که خلاصه سوال‌ها و مشروح پاسخ‌های او را می‌خوانید؛

* صحنه‌های مشکوک به داوری؟
در مورد داوری، عرب براقی جزو داورانی است که خیلی قبولش دارم. بازی‌های زیادی هم برای تیم من سوت زده است. اجازه بدهید صحنه ها را خودم ببینم بعد نظر می‌دهم. هنوز ندیدم این دو صحنه را. یکی روی شیمبا در نیمه اول و یکی هم روی محبی در انتهای بازی. یک توپ هم استقلال اعتراض داشت. ولی ما یک ربع آخر دو سه تا فرصت را خیلی راحت از دست دادیم. دو جا هم بود که با پاس در عرض می‌توانستیم کاری کنیم که اصلا بحث به داوری و پنالتی و این ها بکشد. ولی از عملکرد بچه ها خیلی راضی ام. دقیقا در برنامه ای که مد نظرم بود بازی کردند و احساس می کنم این بازی جزو بازی های درست مس از اول این فصل بود از لحاظ گیم‌پلن و اینکه بچه ها وظایف و مسئولیت‌های خودشان را به درستی اجرا کردند.

* حوادث بین دو نیمه؟

چیز طبیعی ای در فوتبال است. من سعی می کنم کلا احترام بگذارم. برای سرمربی استقلال هم خیلی احترام قائلم.

نظر شما !!