حال و هوای کربلا در شب عاشورا + عکس و فیلم

به گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین شب گذشته هیأت‌ها و‌ موکب‌های مختلف از راه‌های دور و نزدیک به کربلا آمده و به عزاداری پرداختند. یکی از هیأت‌هایی که بیش از ۱۰۰ سال است که در شب عاشورا به حرم ارباب مشرف می‌شود، هیأت حیدریه است که در شب و روز عاشورا در حرم امام حسین (ع) دسته عزاداری برگزار می‌کنند.

شب گذشته همزمان با شب عاشورا، کربلا حال و هوای متفاوتی داشت و هر کسی با غم و اندوه به سوی حرم حضرت عباس (ع) و امام حسین (ع) مشرف می‌شد و با دسته‌های عزاداری به سوگواری برای شهدای دشت کربلا می‌پرداخت.

دسته‌های عزاداری با لباس‌های قرمز، سفید و مشکی هر کدام جداگانه به سوی حرم‌ها مشرف شده و نوای لبیک یا حسین و یا عباس مددی در کربلا سر می‌دادند و بر سر و سینه می‌کوبید.

برخی از عزاداران حسینی با در دست داشتن شمع به سوی حرم‌های مطهر مشرف می‌شدند. در ادامه تصاویری از حال و هوای کربلا در شب عاشورا را مشاهده می‌کنید:

 

انتهای پیام/


نظر شما !!