حامد لک بار فنی بالایی دارد و وقت‌کشی نمی‌کند/ کریم زاده: از هوادار بهتر بودیم و انتقام گرفتیم

به گزارش “ورزش سه”، مس رفسنجان موفق شد در یک تقابل تکراری با هوادار، این تیم را با نتیجه یک بر صفر در ورزشگاه پاس قوامین‌ شکست دهد. مهرداد رضایی تک گل میهمان را به ثمر رساند تا شاگردان ربیعی شکست در جام حذفی را برابر تیم ساکت الهامی جبران کنند.

محمد حسین کریم زاده وینگر مس رفسنجان در خصوص این بازی به خبرنگار ما گفت: با تمام احترامی که برای تیم هوادار قائل هستم، ما فوتبال بهتری ارائه دادیم و موفق شدیم در نیمه اول گل بزنیم. در ادامه بازی موقعیت‌های دیگری هم داشتیم که با بی‌دقتی و کم‌شانسی تبدیل به گل نشد. به نظرم ما از دیدار جام حذفی درس گرفته بودیم، هر چند که در آن بازی هم می‌توانستیم پیروز شویم. به هر حال آن شکست را جبران کردیم و از این بابت خوشحال هستیم. قطعا این سه امتیاز در ادامه فصل خیلی به ما کمک می‌کند.

او در مورد قضاوت داور ادامه داد: داور بازی زیاد کارت می‌داد و در بعضی از صحنه ها اخطار لازم نبود. یک بازیکن از تیم ما اخراج شد، یک پنالتی گرفتیم، در صحنه ای دیگر، اعتقاد داشتیم که داور باید به سود ما اعلام پنالتی می کرد. در مجموع جنجال در این بازی زیاد بود اما سعی کردیم با آرامش کار خود را پیش ببریم.

این بازیکن درباره اینکه محمد ربیعی در دقایق پایانی بازی از او با فریاد خواست که سریع به بازی ادامه دهد اظهار داشت: من با مسعود شجاعی برخورد داشتم و روی زمین افتادیم. آقای ربیعی فریاد زدند که کارم را ادامه دهم. ما تیمی نیستیم که عادت به وقت کشی داشته باشیم. آقای ربیعی نیز، همین را از من خواست و من هم به سرعت بلند شدم تا به بازی ادامه دهم.

وی در رابطه با وقت کشی حامد لک عنوان کرد: حامد توانمندترین‌ گلر لیگ است، البته ما دو گلر عالی داریم. او بار فنی بسیار بالایی دارد و نیازی به وقت کشی ندارد. به نظرم داور نباید به او کارت می‌داد‌.

وینگر مس رفسنجان  در خصوص وضعیت این تیم در جدول افزود: اگر بدشانسی و اشتباهات داوری مانع نمی‌شد، الان ما می‌توانستیم در رده سوم یا چهارم جدول قرار بگیریم. به نظرم روند ما بهتر خواهد شد گرچه تا اینجای فصل هم بسیار باکیفیت بازی کردیم.

کریم زاده در پایان اضافه کرد: هفته آینده باید با صنعت نفت رو در رو شویم. ما برای کسب هر سه امتیاز این دیدار خانگی به میدان می‌رویم. صنعت نفت هفته گذشته مقابل تراکتور شکست خورد، تقابل با تیم‌هایی که خطر سقوط را احساس می‌کنند همیشه سخت است اما باید با برد زمین بازی را ترک کنیم.

نظر شما !!