حزب الله و امل: تسریع در تشکیل کابینه، برای توقف فروپاشی لبنان ضروری است

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، رهبران جنبشهای حزب الله و «امل» لبنان امروز سه‌شنبه بر تشکیل هر چه سریعتر کابینه این کشور تأکید کردند.

شبکه خبری المنار به نقل از این دو جنبش گزارش داد: «تسریع در تشکیل کابینه، سرآغازی واجب و ضروری برای توقف فروپاشی و رسیدگی فوری به مشکلات معیشتی است».

حزب الله و امل تأکید کردند، مردم، اماناتی هستند که باید کرامت آنان حفظ شود و به همین دلیل باید تمام تلاشها را به کار گرفت و در کنار آنان قرار داشت.

نجیب میقاتی شامگاه دوشنبه جاری (4 تیر) به عنوان مأمور تشکیل کابینه لبنان معرفی شد.وی موفق شد رأی ۷۲ نماینده پارلمان را کسب کند.

میقاتی پس از اعلام این مأموریت گفت که «مأموریت تشکیل کابینه لبنان، دشوار و مهم است و زمانی به موفقیت ختم خواهد شد که همه، همکاری کنند».

وی با بیان اینکه کابینه خود را به سود لبنان و اقتصاد این کشور تشکیل خواهد داد، تصریح کرد: «خاموش کردن آتش در لبنان نیازمند همکاری همه لبنانیهاست».

پس از عدم توافق سعد الحریری با «میشل عون» رئیس‌جمهور لبنان، الحریری در نطقی از انصراف خود از تشکیل کابینه پس از گذشت نزدیک به ۹ ماه از انتخاب وی برای این کار، خبر داد.

این اعلام در شرایطی که لبنان با بحران اقتصادی ناشی از عدم تشکیل دولت روبه‌رو است، به مثابه بنزینی بر روی آتش بود و بهانه‌ای شد تا هواداران سعد الحریری به خیابان‌ها بریزند و اغتشاش کنند.

انتهای  پیام

 


نظر شما !!