حسرت بیش از حد برای بازیکن جدید تیم ملی(عکس)

به گزارش “ورزش سه”، امیر قلعه‌نویی در نخستین بازی تدارکاتی تیم ملی ایران مقابل روسیه که تساوی یک بر یک را به همراه داشت، فرصت انجام بازی ملی برای تعدادی از دعوت شده‌های خود را فراهم کرد که یکی از آنها میلاد زکی‌پور بازیکن چپ‌پای سپاهان بود که توانست در دقایق پایانی فرصت حضور در زمین به دست بیاورد.

میلاد زکی‌پور که پس از سپری کردن دوران موفقیت‌آمیز در تیم‌های باشگاهی زیر نظر امیر قلعه‌نویی، در ابتدای فصل راهی سپاهان شد و جایگاه ثابتی در ترکیب این تیم به دست آورد و جزو مهره‌های همیشگی ژوزه مورایس در این فصل بوده، با عملکردش به تیم ملی هم دعوت شد و در دیدار با روسیه به میدان رفت.

مدافع چپ صدرنشین لیگ برتر در دقیقه ۸۷ به‌عنوان یکی از دو تعویض آخر امیر قلعه‌نویی مقابل روسیه وارد زمین شد و جای احسان حاج‌صفی، بازیکن سابق سپاهان را گرفت که در حضور کوتاه مدت و هشت دقیقه‌ای خود در بازی توانست جواب اعتماد ژنرال را بدهد و به خوبی جای کاپیتان تیم ملی را پُر کند.

زکی‌پور در دومین و چهارمین دقیقه وقت‌های تلف شده دیدار مقابل روسیه که تیم ملی سراسر حمله بود، دو ارسال خطرناک و دقیق به محوطه جریمه فرستاد که یکبار مهدی طارمی توپ را با شوت محکم به بیرون زد و یک مرتبه هم ضربه سر وحید امیری، دیگر بازیکن تعویضی ایران به اوت رفت تا این مدافع چپ اینطور حسرت پاس گل ثبت نشده‌اش را بخورد.

او در آخرین بازی باشگاهی خود برای سپاهان هم در ورزشگاه آزادی به میدان رفت و مقابل پرسپولیس قرار گرفت که پاس گل سالم او را کمک داور دوم به اشتباه آفساید اعلام کرد و حالا دوباره پاس گل ثبت نشده‌اش در یک رقابت ملی، افسوس زیادی برای زکی‌پور به همراه داشت.

عکس: امیرحسین خیرخواه

نظر شما !!