حسرت فینال برای تکرار گل قهرمانی(عکس)

به گزارش “ورزش سه”، شکست نساجی مازندران مقابل استقلال و ناکامی در تکرار صعود به فینال جام حذفی، بیشترین حسرت را برای زننده گل قهرمانی این تیم در سال گذشته داشت؛ بازیکنی که امیدوار به تکرار تجربه حضور در بازی پایانی این رقابت‌ها بود ولی نتوانست به آن دست پیدا کند.

مهرداد عبدی که در فصل اخیر لیگ برتر ۲۶ بازی برای نساجی مازندران انجام داد و دو گل به ثمر رساند، سال گذشته در شرایطی توانست صعود به فینال جام حذفی را تجربه کند که در مسابقه پایانی، تک گل پیروزی‌بخش تیمش مقابل آلومینیوم اراک را با ضربه پشت سر به ثمر رساند تا بتوانند به یک جام تاریخی برسند.

هافبک نساجی در تقابل نیمه نهایی جام حذفی امسال با استقلال کار سختی مقابل هم‌پستی‌های آماده خود در تیم حریف داشت که با وجود تلاش در میانه زمین نتوانست مانع از شکست سنگین تیمش شود تا فصل به این شکل برای او تمام شود.

نساجی در جدال مقابل استقلال با پنج مدافع و دو هافبک دفاعی کار می‌کرد که مهرداد عبدی یکی از آنها بود و کارلوس هرناندس امید داشت با این سیستم بتواند از حملات استقلال جلوگیری کند و اجازه حمله ندهد که سرنوشت متفاوتی برای او و تیمش رقم خورد.
عکس: مهدی افشاری

نظر شما !!