حسینی: رویارویی با استقلال در جام حذفی را به فال نیک می‌گیریم/ همه تیم‌ها دنبال قهرمانی حذفی هستند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، سیدمجتبی حسینی درباره رویارویی تیمش با استقلال در جام حذفی اظهار داشت: فکر می‌کنم یکی از سخت‌ترین قرعه‌ها نصیب ما شده است. استقلال این فصل شرایط خوبی دارد و ما در لیگ مقابل این تیم یک باخت داده‌ایم، ولی در جام حذفی شرایط فرق می‌کند. باید این قرعه را به فال نیک بگیریم. این یک بازی خیلی خوب برای تیم جوان ماست و امیدواریم بتوانیم از این مرحله عبور کنیم.

 

وی درباره اینکه چه هدفی در جام حذفی دارند، اشاره کرد: جام حذفی، مسابقاتی است که همه امید دارند تا قهرمان شوند. این مسابقات میانبر خوبی برای بازی‌های آسیایی است و هر تیم با چهار برد می‌تواند قهرمان شود. همه تیم‌ها همین هدف را دارند تا قهرمان شوند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره شرایط تیمش خاطر نشان کرد: بعد از برد مقابل سپاهان، تیم از لحاظ روحی و شادابی بهتر شده است. امیدوارم مقابل پدیده نیز بازی قابل قبولی ارائه کنیم و با زحمت بچه‌ها نتیجه خوبی بگیریم.

انتهای پیام/

نظر شما !!