حضور تیم‌های هلال احمر گلستان در مراکز واکسیناسیون کرونا/استقبال مردم از مرکز واکسیناسیون خودرویی

فرهاد میقانی در گفت‌وگو با خبرنگار فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین در  گرگان اظهار داشت: جمعیت هلال احمر به عنوان یک نهاد عمومی و عام المنفعه در زمان بروز حوادث و بحران‌های مختلف از جمله کرونا در کنار مردم قرار داشته و دارد و با استفاده از ظرفیت نیروهای داوطلب خود در حال خدمات رسانی به مردم برای کنترل و مهار این بیماری است.

وی گفت: جمعیت هلال احمر استان طرح‌های مختلفی را در دستور کار قرار داده و در روزهای اخیر نیز مرکز واکسیناسیون خودرویی در هلال احمر استان راه اندازی شد که مورد استقبال مردم قرار گرفت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با اشاره به اجرای طرح ” ایران یاران جوان” در استان بیان داشت: این طرح نیز در راستای کمک به گسترش واکسیناسیون کرونا در استان اجرا شده و اعضای جوانان هلال احمر استان در  آن مشارکت دارند.

وی گفت: این طرح در راستای اهداف  هلال احمر با شروع  واکسیناسیون عمومی مبارزه با کرونا و افزایش مراکز واکسیناسیون و تعداد دریافت کنندگان واکسن، با شبکه بهداشت و درمان برای تسریع در روند واکسیناسیون عمومی آغاز شده است و در  روزهای گذشته 142 نفر عضو جوان در 25 مرکز واکسیناسیون عمومی حضور پیدا کرده و نسبت به فاصله گذاری اجتماعی بین دریافت کنندگان واکسن و ثبت اطلاعات فردی مراجعان در سامانه شبکه بهداشت و درمان اقدام کردند.

میقانی اعلام کرد: در قالب این طرح  9 هزار و 268 نفر از مردم در مراکز واکسیناسیون استان از خدمات جوانان هلال احمر بهره مند شدند. اعضای جوان پیش از مشارکت در طرح ضمن شرکت در کلاس‌های آموزشی مرکز بهداشت، واکسن کرونا هم به آنان تزریق شد.

وی دیگر از طرح‌هایی که هلال احمر استان در دست اجرا دارد را طرح ” نذر سلامت 2″ عنوان کرد و گفت: در قالب این طرح و همراه با خادمان حسینی 636 جوان هلال احمری در گلستان به بیش از 19 هزار نفر خدمات پیشگیری از کرونا ارائه کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان افزود: این طرح به منظور حفظ پروتکل‌های بهداشتی پیشگیری از کر‌ونا در هیئت‌های مذهبی شهرها و روستاها ضمن هماهنگی با شبکه بهداشت و سازمان تبلیغات اسلامی استان اجرا شد.

میقانی اظهار داشت: در این طرح از ابتدای محرم تاکنون 636 نفر روز عضو جوان در قالب 66 تیم در 115 هیئت مذهبی استان حضور پیدا کرده و نسبت به فاصله گذاری اجتماعی میان عزاداران، تب سنجی، ضدعفونی و توزیع ماسک اقدام کردند و در قالب این طرح به 19 هزار و 500 عزادار حسینی در سطح استان خدمات پیشگیری از کرونا ارائه دادند.

وی با اشاره به اینکه هلال احمر در تمام برنامه‌های اجتماع محور و سلامت محور در کنار مردم است، خاطر نشان کرد: در این مدت بسته‌های فرهنگی و همچنین مواد غذایی بسته بندی و آماده شده از سوی خیران هم توسط جوانان بین عزاداران توزیع شد.

انتهای پیام/581 ‌/ ز

نظر شما !!