حضور رئیس فدراسیون فوتبال در تمرین ملی‌پوشان فوتسال/ عزیزی خادم: اجازه نمی‌دهم راحت از حساب‌های ما برداشت کنند

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، شهاب‌الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون به همراه عبدالرضا موسوی، مالک هواپیمایی زاگرس و عضو ستاد هماهنگی و برنامه‌ریزی جام جهانی، علیخانی نماینده آل‌اشپورت و امین نوروزی، عصر امروز (جمعه) در تمرین تیم ملی فوتسال حضور یافته و دقایقی را با ملی‌پوشان صحبت کردند.

عزیزی خادم در این تمرین گفت: فدراسیون فوتبال با آرامش کلامی و عملی، به دور از هیاهو به سوی پیشرفت قدم برمی‌دارد و با اعتماد به نفس، به دنبال ایجاد ارزش است. فدراسیون فوتبال در مسیری حرکت می‌کند که در آینده به یک سازمان بالنده، رشدیابنده و مبتنی بر سیستم باشد. ما همه امکانات را مثل تیم ملی فوتبال بزرگسالان برای تیم‌های ملی آماده کردیم. همان برند لباس، همان کیفیت، همان امکانات اردویی و البته لباس متحدالشکل در جام‌جهانی.

وی خطاب به ملی‌پوشان فوتسال گفت: برای ما تیم‌ملی فوتسال اهمیت دارد. شما جزو بهترین‌های جهان هستید. برای همین توجه ما هم بالاتر از بضاعت فوتبال ایران است. من به‌عنوان رئیس فدراسیون از منافع فوتبال محافظت می‌کنم. کار کردن در این شرایط سخت اقتصادی کشور سخت است. روزی که آمدم، فقط 21 میلیون تومان در حساب فدراسیون پول بود و انبوه بدهی‌های چند ده میلیاردی! اما من اینجا حافظ منافع فوتبالم.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: همان‌قدر که تلاش می‌کنم تا پول در حساب فدراسیون باشد و تیم‌های ملی و هیئت‌ها آسوده‌خاطر باشند، اجازه نمی‌دهم افراد از جیب فوتبال خرج کنند، بدهی هنگفت به جا بگذارند، خسارت بزنند و به‌راحتی از حساب‌های‌مان برداشت کنند. همین‌جا می‌گویم هرکسی خسارت بزند، من از حق شما فوتسالیست‌ها، فوتبالی‌ها و دختران و پسران نمی‌گذرم و باید پول را از جیب خودشان به خزانه فوتبال برگردانند.

عزیزی خادم افزود: درباره پرونده سنگین حقوقی که در فیفا داریم، منتظر اعلام حکم هستیم تا اقدام لازم را داشته باشیم و کوتاه هم نمی‌آییم. شما لایق بهترین‌هایید و من مطمئنم در جام جهانی، به لطف خدا و دعای مقربان الهی موفق خواهید بود؛ اگر برادر باشید، یکی باشید، اراده داشته باشید و اجازه ندهید هیچ فردی بین شما کوچک‌ترین اختلافی بیندازد.

وی در ادامه بیان کرد: هرچند این موضوع زمان‌بر است و خلق‌الساعه نیست و باید با زمان حرکت کرد. هر پروژه یک پروسه است؛ مثل var. این‌ها زمان‌بر است؛ چون در سال‌های گذشته انجام نشده است.

انتهای پیام/

نظر شما !!