حمله با تبر در سوئد 3 مجروح بر جای گذاشت

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین به نقل از “تی آنلاین”، در سوئد یک نفر با تبر به عابران حمله کرده و سه نفر از جمله دو کودک زیر 10 سال و یک زن بالای 75 سال را مجروح کرد. این خبر را پلیس منطقه ای سوئد امروز ( دوشنبه) اعلام کرد.

پلیس از دستگیری مردی حدودا 50 ساله مظنون به این اقدام خبر داده است.

بر اساس اطلاعات رسانه های این کشور فرد مهاجم از تبر و زره استفاده کرده است. شهر لیکسیله که این جنایت در آن اتفاق افتاده است در حدود 700 کیلومتری شمال استکهلم واقع شده است.

جزئیات تایید نشده این حمله یاد آور حمله تروریستی اخیر در همسایه این کشور در نروژ است.

شبکه تلویزیونی NRK نروژ چند روز پیش در گزارشی به نقل از پلیس این کشور اعلام کرد که مردی در شهر کونسبرگ در 80کیلومتری اسلو چندین نفر را با تیر و کمان به قتل رسانده است.

یکی از مقامات پلیس شهر کونسبرگ در یک نشست خبری اعلام کرد چندین نفر دیگر نیز در این حمله زخمی شده‌اند؛ اما وی به تعداد دقیق کشته‌ها و زخمی‌ها و همچنین وضعیت زخمی‌ها اشاره‌ای نکرد.

بنا بر گزارش‌ها فرد مهاجم داخل یک فروشگاه «کوپ اکسترا» در شهر شروع به هدف گرفتن افراد کرده است و پلیس دقایقی بعد وارد عمل شده است.

رسانه‌های نروژی گفته‌اند مرد مهاجم چاقو و چند سلاح دیگر نیز به همراه داشته است. جزئیات بیشتری از وی منتشر نشده است. به گفته رسانه‌های محلی دستکم 4 نفر در این حمله کشته شده‌اند. چندین مجروح نیز در بیمارستان بستری شدند.

انتهای پیام/

نظر شما !!