حمله به دختر 9 ساله برای رونالدو: جای خواهرتان است!

به گزارش “ورزش سه”، اشک های کریستیانو رونالدو در قطر پس از حذف پرتغال مقابل مراکش در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2022 در سراسر جهان به شدت مورد توجه هواداران فوتبال قرار گرفت. برخی از جمله یک دختر 9 ساله مراکشی، به شوخی با رونالدو پرداخته و تصاویر خود را در شبکه های اجتماعی منتشر کردند. در این ویدئو، این دختر با تمسخر رونالدو می گوید: “تیم ملی پرتغال حالا در فرودگاه است. رونالدو کجاست؟ او در ماشینش گریه می کند. بیچاره رونالدو.”

چند روز پس از رخ دادن این اتفاق، مادر این دختر به دلیل آزار و اذیت و توهین های شدید به دخترش، مجبور شده در شبکه های اجتماعی پستی گذاشته و هواداران ستاره پرتغالی را به آرامش دعوت کند.

مادر این دختر مراشی در پستی در صفحه خود نوشت: “من مادر دختری هستم که به خاطر ویدیوی کریستیانو رونالدو به شهرت رسید. فقط می‌خواهم بگویم که اکنون دخترم شرایط روحی و روانی بسیار سختی را پشت سر می‌گذارد، تا جایی که به خاطر این حملات از غذا خوردن یا حرف زدن هم خودداری می‌کند. به شما اطمینان می‌دهم که دخترم قصد توهین به کریستیانو رونالدو را نداشت، زیرا او چیزی از فوتبال نمی‌داند. او فقط آنچه را که در اطرافش شنیده بود را تکرار می کرد.

او 9 ساله است و فقط می خواست خوشحالی خود را ابراز کند، اما متأسفانه قربانی رسانه های اجتماعی شد. از همه طرفداران کریستیانو رونالدو به خاطر اتفاقی که افتاده عذرخواهی می کنم، اما سلامت روانی دخترم به مخاطره افتاده است. لطفا طوری داستان را در نظر بگیرید که انگار او خواهر کوچک شماست و دخترم را ببخشید.”

نظر شما !!