حمله نظامیان صهیونیست به مراسم تشییع جنازه شهید فلسطینی

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، حمله نظامیان صهیونیست به مراسم تشییع جنازه شهید فلسطینی ده‌ها زخمی برجای گذاشت.

رسانه‌های فلسطینی بعد از ظهر امروز جمعه گزارش دادند که در جریان این حمله، نظامیان صهونیست با لباس شخصی به این مراسم حمله کرده‌اند.

شهید «شوکت عوض» دیروز پنجشنبه در حمله این نظامیان در شهرک «بیت امر» واقع در شمال الخلیل به شهادت رسیده است.

یوسف ابو ماریه، مسئول هماهنگ کننده کمیته‌های مردمی فلسطین در شهرک یاد شده به المیادین گفت که رژیم صهیونیستی طی روزهای آینده انتفاضه گسترده‌ای را خواهد دید. او گفته جوانان این شهرک با نظامیان اشغالگر درگیر شده‌اند.

در شهر نابلس نیز حمله نظامیان صهیونیست به فلسطینیان معترض 40 زخمی داشته است که دو تن از زخمی‌ها با گلوله جنگی زخمی شده‌اند.

در همین ارتباط کارشناسان و تحلیلگران صهیونیست درباره تداوم حملات نظامیان رژیم صهیونیستی که منجر به خروش خشم فلسطینیان شود، هشدار دادند و به تل‌آویو توصیه کردند ک دست از تشدید درگیری‌ها در شرایط کنونی بردارد.

انتهای پیام/

نظر شما !!