خرید تجهیزات پزشکی اصل از فروشگاه های معتبر و مجاز

متأسفانه مشاهده میشود با توجه به تقاضای بالای این محصولات برخی از فروشگاه های آنلاین غیر تخصصی اقدام به عرضه ی محصولاتی میکنند که از نظر کیفیت و کارایی استانداردهای لازم اداره ی کل تجهیزات پزشکی وزارت بعداشت را ندارد.

فروشگاه آنلاین تخصصی ماهان مدیکال ، سامانه ی فروش شرکت تجهیزات پزشکی ماهان طب ، دارای مجوز رسمی در حوزه ی توزیع انواع لوازم پزشکی از اداره ی کل تجهیزات پزشکی بوده و تین شرکت اصالت کالاهای معرفی شده در این سامانه را برای خریداران محترم تضمین مینماید.

یکی از این لوازم ضروری ، دستگاه پالس اکسیمتر  است که این روزها بهتر است در هر خانواده ای حداقل یک عدد از آن جهت بررسی اکسیژن خون افراد خانواده وجود داشته باشد. ضرورت وجود این دستگاه زمانی بیشتر میشود که متوجه میشویم در برخی موارد بیماری کرونا در روزهای اولیه علائم حادی از خود نشان نمیدهد ولی به مرور زمان و با درگیر کردن ریه ی فرد باعث از میان رفتن عملکرد ریه شده و‌ فرد را دچار اختلال تنفس یا حمله های تنفسی میکند و آنجاست که فرد تازه متوجه وخامت اوضاع خواهد شد. با پایش میزان اکسیژن خون افراد خانواده بصورت روزانه میتوان از احتمال وقوع چنین شرایطی پیشگیری کرد. زیرا با کاهش تدریجی میزان سجوریشن خون میتوان به این تشخیص رسید که احتمالا ریه فرد در معرض درگیر شدن با عفونت قرار گرفته است.

در مقالات و توصیه های جدید پزشکی ، اقدام به پوشیدن دو عدد ماسک بر روی هم با شروع پاییز امسال ، بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. پوشیدن یک عدد ماسک پرستاری سه لایه و بر روی آن یک عدد  ماسک سه بعدی ، احتمال نفوذ ویروس های معلق در هوا را به راه های تنفسی ما به شدت کاهش خواهد داد. اصالت لایه های ملت بلون با گرمازثژ مناسب ، تنها زمانی برای شما تضمین‌خواهد شد که این مخصولات را از یک فروشگاه تخصصی و دارای مجوز توزیع تجهیزات پزشکی تهیه بفرمایید. در غیر اینصورت ، ممکن است کالایی را تهیه بفرمایید که در عین حال که بنظر شما میرسد قیمت پایینی دارد ولی به هیچ عنوان سلامتی شما را تضمین نخواهد کرد. وجود لایه ی ملت بلون با تراکم توصیه شده توسط سازمان بهداشت جهانی، تنها تضمین کننده ی حفاظت شما در برابر نفوذ ویروس به راه های تنفسی شما خواهد بود.

تا به اینجا صحبت از پیشگیری بود. ولی در صورتیکه فرد در مراحل پیشرفته ی ابتلا به بیماری کوید 19 قرار گیرد، جهت ریکاوری و ادامه ی درمان بیمار در منزل ، پزشک مربوطه به احتمال زیاد ، استفاده از دستگاه اکسیژن ساز خانگی را برای بیمار تجویز خواهد کرد.

نکته ی بسیار بسیار مهم و حیاتی در خصوص این دستگاه ها ، پودر زئولیت آن است. زیرا اساسی ترین فاکتور در تغلیظ اکسیژن هوای محیط اطراف بیمار ، واکنش شیمیایی و فیزیکی است که در مخزن زئولیت دستگاه اتفاق می افتد و اکسیژن خالص‌تر و با کیفیت تری را در اختیار بیمار قرار میدهد.

و در مرحله ی بعدی کم بودن صدای کمپرسور دستگاه، آرامش بیشتری را برای بیمار و مراقبان او به ارمغان خواهد آورد.

در انتها خاطر نشان خواهیم شد که ، هموطنان گرامی با خیال آسوده از کیفیت تجهیزات معرفی شده توسط ماهان مدیکال ، این امکان را دارند که همه روزه از ساعت 9 صبح الی 5 عصر با واحد پشتیبانی فروشگاه، با شماره تلفن 02122220577 تماس بگیرند و در خصوص انتخاب محصولات مورد نیاز خود از کارشناسان آموزش دیده و مجرب ما راهنمایی و مشاوره ی لازم را دریافت نمایند.

“این مطلب تبلیغاتی است”

انتهای پیام/

نظر شما !!