خشم بی‌نهایت بلینگام: کلکسیون دعوا و داد و بیداد

به گزارش “ورزش سه”، وقتی دیشب داور سوت پایان دیدار چلسی و بوروسیا دورتموند را به صدا درآورد و زردپوشان آلمانی بازی را با نتیجه 2-0 باختند تا از چمپیونزلیگ حذف شوند جود بلینگام، ستاره انگلیسی دورتموند، از شدت خشم و عصبانیت حرکاتی عجیب انجام داد. او با مارک کوکوریا درگیر شده و او را هل داد، یکی از دوربین‌های تلویزیونی را پرتاب کرد و بطری آبش را به زمین کوبید.

تیم جود بلینگام با اینکه بازی رفت را در خانه‌اش 1-0 برده بود اما با شکست دیشب در مجموع با نتیجه 2-1 از دور رقابت‌ها کنار رفت. یکی از دلایل خشم دورتموندی‌ها و بلینگام پنالتی پر حرف و حدیثی بود که برای چلسی گرفته شد تا به گل دوم این تیم تبدیل شود. کای هاورتز که ضربه اولش را از دست داده بود به دستور داور برای تکرار پنالتی پشت توپ ایستاد و این بار به گل رسید.

بلینگام در پایان بازی به خبرنگاران گفت که تصمیم داور برای تکرار پنالتی به جوک شبیه بوده است. اما تصاویر جدید که امروز منتشر شد نشان می‌دهد خشم این ستاره جوان انگلیسی ابعاد دیگری داشته است.

در این تصاویر بلینگام بعد از اینکه می‌بیند کوکوریا لبخندزنان او را تماشا می‌کند از کوره در رفته و با هدف دعوا به سمت مدافع اسپانیایی چلسی می‌رود در حالی که کالیدو کولیبالی، انزو فرناندز و کریستین پولیشیچ از چلسی سعی می‌کنند مانع از درگیری این دو نفر شوند. بلینگام در حال فریاد زدن به کوکوریا می‌رسد و او را به شدت هل می‌دهد.

بلینگام سپس به سمت تونل ورزشگاه حرکت کرده و دوربین تلویزیونی‌ای که در حال فیلم گرفتن از او است را با حرکتی شدید کنار می‌زند. آخرین تصاویر ستاره انگلیسی دورتموند را در حالی نشان می‌دهد که بطری آبش را با خشم زیاد به زمین می‌کوبد و وارد تونل ورزشگاه می‌شود.

نظر شما !!