خشم مدافع PSG: به من نگفتند امباپه کاپیتان شده است!

به گزارش “ورزش سه”، امباپه در جریان دیدار برابر تیم دسته ششمی پای دو کاسل در جام حذفی فرانسه بازوبند کاپیتانی پاری سن ژرمن را بر بازو بست و توانست پنج گل هم به عنوان کاپیتان این تیم به ثمر برساند. 
کریستوف گالتیه پس از پایان این بازی اعلام کرد که این بازیکن از این به بعد کاپیتان دوم پی اس جی است و این در حالی است که پس از مارکینیوش، کیمپمبه کاپیتان دوم این تیم بود و مارکو وراتی هم پس از او قرار داشت. 
این تصمیم از سوی مدیران و کادر فنی پاری سن ژرمن به هیچ وجه به مذاق کیمپمبه خوش نیامده و او این موضوع را با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش اعلام کرد. 

این مدافع پی اس جی در این پست نوشت:« من در چند ساعت گذشته مطالب زیادی را درباره خودم خواندم و شنیدم. دوست دارم مسائلی را به وضوح توضیح دهم تا از انتشار بیشتر اطلاعات غلط در این زمینه جلوگیری کنم. 
واقعیت این است که من هیچ اطلاعی از این تصمیمی که گرفته شد نداشتم و چنین کاری کاملا اشتباه است…. هرچند باید بگویم که من همیشه به تصمیماتی که از سوی این باشگاه اتخاذ می‌شود احترام می‌گذارم.»
به نظر می‌رسد که بازیکنان ارشد پی اس جی از تصمیم این باشگاه برای انتخاب امباپه به عنوان کاپیتان دوم این تیم راضی نیستند و این موضوع ممکن است برای آنها دردسرساز شود. 
 

نظر شما !!