درباره جایزه داستان کوتاه کتابفروشی شهر مادرید
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین) به نقل از پابلیشینگ پرسپکتیو، در شهر مادرید چند سالی است که جایزه داستان کوتاه دیسپیریت (Desperate) توانسته جایگاه خوبی در میان نویسندگان انگلیسی زبان پیدا کند و تقریباً در حال تبدیل‌شدن به یکی از مهم‌ترین جوایز ادبی در زمینه داستان‌های کوتاه به زبان انگلیسی در کشورهای اسپانیایی‌زبان است. این جایزه توسط کتابفروشی به همین عنوان در پایتخت کشور اسپانیا تاسیس شده است.
 
مسئولان کتابفروشی می‌گویند امسال جایزه نقدی خود را به 1500 یورو افزایش داده و قصد دارند با این کار انگیزه نویسندگان داستان کوتاه به زبان انگلیسی را افزایش دهند. هر سال یک برنامه 10 روزه برای نویسندگان برنده این جایزه نیز در نظر گرفته می‌شود که می‌توانند با هزینه این کتابفروشی در شهر مادرید اقامت کنند.
 
سال گذشته «آنجلا فین» نویسنده اهل کشور ایرلند توانست این جایزه را کسب کند و حالا در چهارمین سال این جایزه نویسندگانی از کشورهای مختلف برای دریافت جایزه به عنوان نامزد نهایی اعلام شده‌اند. بر اساس اعلام مالکان کتابفروشی کتاب‌های زیر نامزدهای نهایی دریافت جایزه هستند:
 
یک درجه مشخص از مالکیت، نوشته جین کارسون

بعد از عمق غربی، نوشته جک گین

کابل‌ها، نوشته فیلیپ فینکمیر

بخش 22، نوشته نیک مولگریف

بذرهای استخوان، نوشته ساموئل گلین

انتشار، نوشته کمپل اندرسون

دو دسامبر متفاوت، نوشته ارین اسکادر
 

نظر شما !!