درد مچ پا از تکرار عملکرد انتخابی محرومم کرد/ لائورتا: در قطر حتی نمی‌توانستم شوت بزنم

به گزارش “ورزش سه”، لائوتارو مارتینز این روزها سطحی بالایی از عملکرد فنی یک مهاجم را در اینترمیلان به نمایش گذاشته است. او پیش از جام جهانی 2022 با یک بدشانسی بزرگ مواجه و مصدوم شد اما جزئی از تیمی بود که جام قهرمانی را بالا برد. ستاره آرژانتینی اینتر که رکورد گلزنی های متوالی اش بعد از جام جهانی همچان تداوم دارد در گفت و گوی اخیر خود از موفقیت بزرگی که در قطر کسب شد صحبت کرد.

ال تورو به خاطر مصدومیت از ناحیه مچ پا نتوانست آن گونه که باید در ترکیب آرژانتین در مسیر قهرمانی تاثیر گذار باشد. او که در 221 دقیقه حضورش در میدان هیچ گلی در قطر به ثمر نرساند، در خصوص شرایط روحی سخت آن دوران گفت:” در آن زمان بابت این که نتوانستم هم تیمی هایم را در مسابقات مهم همراهی کنم خیلی عصبانی و ناراحت بودم؛ چون می خواستم عملکردم در دور انتخابی را تکرار کنم. مشکل بزرگی که در مچ پا داشتم اما این اجازه را به من نداد.”

او با ابراز خوشحالی از شرایط فعلی خود که پس از یک جام جهانی پرماجرا شاهدش هستیم افزود:” تلاش زیادی کردم که به تیم کمک کنم ولی در آن شرایط تمرین کردن و ضربه زدن به توپ برایم بسیار سخت بود. امروز با کمک بقیه و تلاشی که برای بهبودم انجام شد، شرایط خوبی را تجربه می کنم.”

ملی پوش آرژانتینی اینتر تاکید کرد: “در طول جام خیلی سعی کردم که تا حد امکان از شر آن درد خلاص شوم ولی به قدری درد داشتم که حتی نمی توانستم راه بروم. جولیان مارتینز در زمانی هایی که فرصت بازی داشت خیلی خوب کار کرد و این نکته بسیار مهمی بود حتی اگر من نتوانستم در جام گل بزنم چون مهم قهرمانی آرژانتین بود که رقم خورد. باید همیشه مرحله به مرحله پیش بروید تا جام را بالای سر ببرید. بعد از بازی با استرالیا روزهای زیادی فرصت داشتم که بتوانم ریکاوری کنم و به مچ پایم استراحت دهم چون رسیدن به فینال خیلی مهم بود.”

نظر شما !!