«درنگ» رونمایی می‌شود

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین مراسم رونمایی کتاب «درنگ»، سرگذشت پنج راه‌یافته به مکتب اهل‌بیت (علیهم‌السلام)، هفتم مرداد ماه به‌صورت زنده برگزار می‌شود.

این مراسم با حضور آیت‌الله حسینی‌قزوینی، مدیر مؤسسه ولیعصر(عج) و حجت‌الاسلام قاسمی، مدیر شبکه ولیعصر، با حضور رضا مصطفوی، مدیر انتشارات عهد مانا، برگزار خواهد شد.

کتاب «درنگ» بیان‌کننده سرگذشت کوتاه پنج تن از ره‌یافتگان به مکتب امیر مؤمنان، علی(علیه‌السلام) است که راویان آن، علت گرایش خود را به مکتب علی (علیه‌السلام) روایت کرده‌اند و سختی‌ها و شیرینی‌های این مسیر را برشمرده‌اند. یکی از این راویان، در شب عید غدیر خم سال ۱۳۸۴ به دست عوامل وهابی ترور شد و این شهادت، سندی ماندگار بر مظلومیت یاوران امیرالمؤمنین (علیه‌السلام) بود. 

این کتاب به همت پایگاه اطلاع‌رسانی استبصار تدوین شده و انتشارات عهد مانا، آن را در ۹۶ صفحه رقعی با قیمت ۲۰ هزار تومان منتشر کرده است. این کتاب را می‌توانید از سایت ahdemana.ir یا از فروشگاه‌های کتاب سراسر کشور تهیه کنید.

مراسم رونمایی کتاب «درنگ» روز پنجشنبه هفتم مرداده ماه، ساعت۲۰، به‌صورت زنده و مستقیم از صفحه اینستاگرام @estebsar_persian و پایگاه اطلاع رسانی www.valiasr-AJ.TV  پخش می‌شود.

انتهای پیام/


نظر شما !!