درگیری جدید سی‌آر سون در عربستان / به رونالدو نزدیک نشوید: اعصاب ندارد!

به گزارش “ورزش سه”، اوضاع برای کریستیانو رونالدو در عربستان خیلی مساعد نیست. او در کنار ناکامی در کسب قهرمانی رقابت های مختلف با تیم جدیدش طی هفته های اخیر حواشی متعددی را نیز پشت سر گذاشته است. واکنش ناپسند به تماشاگرانی که لیونل مسی را تشویق می کردند، درگیری لفظی با کادر فنی بعد از بازی و شایعات خانمان برانداز در مورد زندگی شخصی بخشی از این حواشی هستند که در بازی شب گذشته مقابل الخلیج یک مورد دیگر به آنها اضافه شد.

کریستیانو رونالدو بعد از تساوی 1-1 النصر مقابل الخلیج برخورد تند و دور از انتظاری با یکی از اعضای تیم حریف داشت که سعی می کرد با او عکس یادگار بگیرد.

ستاره پرتغالی النصر بعد از پایان بازی شب گذشته تیمش با درخواست های متعددی از سوی بازیکنان حریف برای تعویض پیراهن مواجه شد و در نهایت با یکی از این درخواست ها موافقت کرد. او بعد از این کار قصد ترک زمین و ورود به رختکن را داشت که حاشیه ساز شد.

یکی از اعضای تیم الخلیج که به گفته دیلی میل جزو تدارکات این تیم بود سعی داشت پیش از ورود رونالدو به رختکن با او عکس یادگاری بگیرد اما با واکنشی نه چندان دوستانه از سوی ستاره النصر غافلگیر شد که با عصبانیت دست او را پس زده و حاضر به گرفتن سلفی نشد.

رونالدو مقابل الخلیج شب ناامید کننده ای را سپری کرد. او یک گل در جریان بازی به ثمر رساند که به علت آفساید مردود اعلام شد. با تساوی این هفته فاصله النصر با الاتحاد در صدر جدول رده بندی لیگ عربستان به 5 امتیاز رسید تا امیدهایش برای قهرمانی کمتر از قبل شود. فابیو مارتینز تنها چهار دقیقه بعد از شروع بازی الخلیج را که در خطر سقوط قرار دارد از حریف پیش انداخت اما آلوارو گونزالس خیلی زود در دقیقه 17 گل تساوی را برای النصر به ثمر رساند.

رونالدو از زمان انتقال به النصر طی 13 بازی لیگ 12 گل به ثمر رسانده است. گزارش های اخیر حاکی از آن است که او از شرایط موجود راضی نیست و به دنبال جدایی در پایان فصل است. به گزارش ال ناسیونال، احتمال بازگشت رونالدو به مادرید در تابستان وجود دارد؛ خود این ستاره پرونده حضور در رئال را بسته شده می داند اما همسرش جورجیا نسبت به بازگشت به اسپانیا مشتاق است. رونالدو بهترین دوران ورزشی خود را در رئال سپری کرد و طی 438 بازی 451 گل به ثمر رساند.

نظر شما !!