در اصفهان هم کمتر از حد قانونی سهمیه داشتیم/ پیروانی: حتی ده‌درصد ظرفیت آزادی را هم نفروختید!

به گزارش “ورزش سه”، جلسه امروز هماهنگی بازی پرسپولیس – سپاهان در حالی برگزار شد که مدیر سرخپوشان نسبت به وضعیت تقسیم‌بندی سکوهای ورزشگاه آزادی گلایه داشت. پیروانی ابتدا در پاسخ به مسئله طرح شده، به بازی جام حذفی دو تیم اشاره کرد که طبق آنچه از قبل اعلام شده بود باید 30 درصد ظرفیت ورزشگاه نقش جهان میزبان تماشاگران می‌بود ولی در نهایت اتفاقات دیگری افتاد و سر آخر هم معلوم نشد چه‌قدر تماشاچی آمد ولی خیلی بیشتر از عدد از پیش اعلام شده بود.  

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس بر همین اساس بر این موضوع تاکید کرد که در نهایت سهمیه اختصاص یافته به هواداران پرسپولیس در آن بازی کمتر از ده درصد بوده است و حق آنها رعایت نشد. وی همچنین تاکید کرد: به طور کلی با توجه به محدودیت در نظر گرفته شده برای ورود تماشاگران به ورزشگاه آزادی به دلایلی چون مسائل عمرانی که از سوی مسئولان اعلام شده است، پرسپولیس در عمل به عنوان میزبان هم از ده‌درصد ظرفیت اسمی ورزشگاه استفاده نکرده است و تازه برای این مسابقه به تعداد محدودی به سهمیه تماشاگران اضافه شده است.

در ادامه از سوی نماینده سپاهان این مسئله مطرح شد که برای بازی قبل موضوع 30 درصد ظرفیت مطرح نبود و قرار بود ظرفیت طبقه اول به عنوان حد نصاب در نظر گرفته شود که پیروانی در پاسخ به این مسئله گفت: ولی این طور نبود و جمعیت زیادی هم به طبقه دوم آمد. در نهایت دو طرف به توافق نسبی درباره این موضوع رسیدند و موضوع مطرح شده از بحث خارج شد.

نظر شما !!