در متن و حاشیه المپیک  / ژاپن با رشته خانگی صدرنشین جدول مدال

به گزارش “فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین”، امروز در بازی نهایی مسابقات سافت‌بال المپیک توکیو تیم ژاپن با برتری دو بر صفر مقابل آمریکا عنوان قهرمانی این مسابقات را کسب کرد و مدال طلا گرفت.

کانادا نیز پیش از این مسابقه با برتری ۳ بر ۲ مقابل مکزیک مدال برنز را کسب کرده بود.

 

 

 

با این حساب ژاپن به دهمین مدال طلای خود رسید و این طلا ژاپن را صدرنشین جدول توزیع مدال‌های روز پنجم المپیک توکیو کرد. تیم میزبان تا امروز ده مدال طلا، سه نقره و پنج برنز کسب کرده است.

 

سافت‌بال در سال ۱۸۸۷ توسط جرج هنکوک به عنوان یک ورزش زمستانی و نوعی از بیسبال که بتوان در داخل سالن بازی کرد، در شیکاگو ابداع شد. این ورزش بین ژاپنی‌ها محبوب است و از جمله ورزش‌هایی بود که امسال به المپیک تابستانی اضافه شد و برای هر دو طرفدار آن یعنی ژاپن و آمریکا آورنده مدال بود.

نظر شما !!