در هر دو بازی از آن‌ها برتر بودیم/  دی‌زربی: با کمک خدای فوتبال یونایتد را بردیم

به گزارش “ورزش سه”، برایتون با گل دقیقه 5+90 مک آلیستر انتقام شکست هفته گذشته در نیمه نهایی جام حذفی را از منچستریونایتد گرفته و به رده ششم لیگ برتر انگلیس صعود کرد. روبرتو دی‌زربی بعد از پیروزی شاگردانش در دیدار معوقه هفته بیست و هشتم مقابل شیاطین سرخ به تمجید از بازی خوب آنها پرداخت.

او معتقد است که تیمش هم در نیمه نهایی جام حذفی و هم در بازی لیگ بهتر از یونایتد بود: “این کار خدای فوتبال بود. ما شایسته پیروزی مقابل یونایتد در نیمه نهایی جام حذفی بودیم اما در ضربات پنالتی شکست خوردیم. این در حالی است که امشب توانستیم با یک ضربه پنالتی به پیروزی برسیم.”

سرمربی برایتون با ستایش شاگردانش گفت: “فکر می‌کنم در هر دو بازی بهتر از یونایتد بودیم ولی نتیجه بازی اول ناعادلانه بود.فوتبال فوق‌العاده‌ای انجام دادیم. خیلی خوب به بازی مسلط شدیم و شاگردانم مستحق این پیروزی بودند.”

دی‌زربی در مورد شرایط تیمش که در حال حاضر در مکان ششم لیگ برتر حضور دارد گفت: “هنوز 6 بازی سخت در پیش داریم. دوشنبه یکی از این بازی‌های سخت را باید مقابل اورتون انجام دهیم و در این بازی فقط به دنبال پیروزی خواهیم بود. اگر مقابل آنها پیروز نشویم، 3 امتیازی بازی امشب فایده‌ای نخواهد داشت.”

نظر شما !!