دعوای سیسیلی در لیگ برتر / ایتالیایی‌ها کنار زمین از خجالت هم درآمدند!

به گزارش “ورزش سه”، پیروزی تاتنهام برابر برایتون، یک برد عادی نبود چرا که استادیوم خانگی اسپرز، حواشی متعددی را به خود دید که مهمترین آن، درگیری سرمربیان 2 تیم بود. روبرتو دی زربی سرمربی برایتون قبل از شروع بازی، با هموطنش کریستین استلینی وارد چالش شد.

پس از موفقیت های دی زربی، تاتنهام یکی از باشگاه های خواهان او به شمار می رود. با جدایی آنتونیو کونته، اکنون مسئولیت ادامه فصل به استلینی واگذار شده اما به نظر می رسد که دی زربی تمایلی به دوستی با یکی از بزرگترین باشگاه های خواهانش ندارد.

 

قبل از شروع بازی و به رسم معمول، استلینی برای دست دادن به سمت سرمربی مرغ های دریایی رفت. دی زربی در این لحظه واکنش عجیبی از خود نشان داد و در حالیکه انگشت اشاره اش را به سمت مربی ایتالیایی تاتنهام گرفته بود، مشغول صحبت کردن بود.

جر و بحث دو سرمربی ادامه پیدا کرد. استلینی از رفتار همتایش در برایتون شگفت زده به نظر می رسید و در حالیکه دی زربی مشغول صحبت بود، سرمربی اسپرز نیز پاسخ حرف های او را داد. مربی برایتون سپس برای آخرین بار و قبل از بازگشت به صندلی، انگشت خود را به سمت مربی رقیب گرفت. با این حال، قبل از اینکه او به صندلی خود روی نیمکت برسد، چرخید و آخرین حرفش را نیز به زبان آورد و این باعث اوج گرفتن درگیری ها شد.

گفته می شود که اظهارات کریستین استلینی، سرمربی موقت اسپرز در مورد اینکه روبرتو دی زربی از کار بزرگ گراهام پاتر در برایتون سود برده است، باعث خشم سرمربی مرغ های دریایی شده و او به همین دلیل و پیش از آغاز مسابقه، عصبانیت خود را به هموطن ایتالیاییش انتقال داده است.

پس از اینکه لوئیس دانک پاسخ گل سون هیونگ مین را داد و بازی را به تساوی کشاند، دی زربی شادی خود را درست مقابل استلینی جشن گرفت و برابر سرمربی تاتنهام شروع به دویدن کرد. همین حرکات سرمربی برایتون باعث شد تا فضای حاکم بر ورزشگاه پر تنش تر شود.

نکته جالب اینکه کریستین استلینی و روبرتو دی زربی آخرین بار در فصل 2008 – 2009 و در سری B ایتالیا به عنوان بازیکن برابر هم قرار گرفتند. همین مسئله باعث شد تا سرمربی برایتون در نشست خبری قبل از بازی به آن اشاره کرده و بگوید: زمانی که او بازیکن بود، رحیه تهاجمی داشت. من گاهی او را به چالش می کشیدم و او واقعاً پرخاشگر بود. او خیلی پیشرفت کرده است. او مانند یک مدیر، شخصیت بزرگی دارد و با حضور در یک کشور جدید، به سرعت تأثیر خودش را روی تیمش گذاشت. این برای همه آسان نیست و دی زربی در انگلیس نیز نشان می دهد که یک مربی بزرگ است.

با وجود تمام تعریف و تمجیدهای استلینی از هموطنش، اما دی زربی بخاطر آن بخش از صحبت های طرف مقابل و ربط دادن موفقیت برایتون به گراهام پاتر، از سرمربی تاتنهام عصبانی بود و این تنش ها سرانجام باعث درگیری فیزیکی در دقیقه 58 شد و استورات اتول داور بازی، هر 2 مربی را با کارت قرمز اخراج کرد.

پس از اینکه تاتنهام یک ضربه کرنر به دست آورد و توپ بازیکنان میزبان به بیرون رفت، کارگردان تلویزیونی تصاویری از کنار زمین را به نمایش کشید که نیمکت 2 تیم با هم درگیر شده اند. در شرایطی که کریستین استلینی ساکت به نظر می رسید، اما دستیاران او در حال حمله به دی زربی بودند که در نهایت داور تصمیم گرفت تا هر 2 سرمربی را روانه سکوها کند. این بازی در نهایت با پیروزی 2 بر یم تاتنهام به پایان رسید.

نظر شما !!