دور سوم جام حذفی فوتبال انگلیس: / وولوز 0-1 لیورپول: صعود با سوپرگل

به گزارش “ورزش سه”، لیورپول با هدایت یورگن کلوپ روزهای سختی را در لیگ برتر تجربه می کند و در رتبه عجیب نهم جا خوش کرده است. این تیم امشب در یکی از دیدارهای مرحله سوم جام حذفی، میهمان وولورهمپتون در ورزشگاه مولینو بود و موفق شد با یک گل به پیروزی برسد.

شاگردان کلوپ برای اینکه برای صعود به مرحله بعد به دردسر نیافتند، کار را تهاجمی شروع کردند تا به گل زودهنگام برسند؛ آنها خیلی زود به این هدف رسیده و در دقیقه 12 دروازه وولوز را باز کردند.

هاروی الیوت توپ را در زمین خودی دریافت کرد و بعد از طی مسافتی طولانی با توپ، اقدام به شوتزنی از پشت محوطه جریمه کرد؛ شوتی که دور از دستان دروازه بان حریف به گل اول بازی تبدیل شد.

در ادامه نیمه اول، وولوز تلاش های نافرجامی برای به تساوی کشاندن کار داشت و یک بار دیگر هم دروازه اش باز شد اما این گل را که کاروالیو به ثمر رساند را داور به خاطر آفساید، مردود اعلام کرد و چند حمله دیگر لیورپول تا پیش از به صدا در آمدن سوت پایان، حاصلی در پی نداشت تا شاگردان کلوپ با برتری یک بر صفر راهی رختکن شوند.

نیمه دوم بازی تیم های وولورهمپتون و لیورپول کم افت و خیز آغاز شد و در بیست دقیقه نخست موقعیت خاصی را روی دروازه ها شاهد نبودیم.

وولوز رفته رفته برای فرار از شکست، حالت تهاجمی تر به خود گرفت و می رفت در دقیقه 73 به گل برسد ولی شوت خطرناک نوس از ضربه ایستگاهی چسبیده به خط محوطه جریمه با اختلاف بسیار اندک از بالای دروازه راهی اوت شد.

در ادامه کار، شاهد اضافه شدن دیه‌گو کاستا به ترکیب وولوز بودیم اما این تدبیر لوپتگی هم جواب نداد و بعد از چند حمله کم اثر در دقایق پایانی، آندره مارینر به نشانه پیروزی یک بر صفر لیورپول در سوت خود دمید تا شاگردان کلوپ راهی دور چهارم جام حذفی شوند.

نظر شما !!