دوست دارم کلینت ایستوود بازیگر فیلم زندگی‌ام باشد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین) به نقل از گاردین، در سال 2008 میلادی مجله تایم نام «ایان مک ایوان»  نویسنده و نمایش‌نامه نویس انگلیسی را در جمع پنجاه نویسنده برتر و تاثیرگذار این کشور منتشر کرد. ایوان در سال 1978 اولین رمان خود را در ژانر گوتیک نوشت و پس از آن نیز اکثر داستان‌هایش در این ژانر بود. در سال 1998 به خاطر کتاب آمستردام موفق به دریافت جایزه ادبی من بوکر شد. بسیاری از رمان‌هایش تبدیل به نسخه‌های سینمایی شدند که آخرین نمونه آن رمان «قانون کودکان» است که قرار است فیلمی سینمایی در تاریخ 24 آگوست بر پرده سینماهای انگلیس اکران شود. وی این رمان را در سال 2014 نوشت. روزنامه گاردین به این مناسبت مصاحبه‌ای با مک ایوان انجام داده است.

از خودتان بگویید. بهترین دوران زندگی‌تان چه زمانی بود؟
در اواسط دهه 20 میلادی وقتی در حال نوشتن اولین کارهایم در لندن بودم. الان هم وقتی کار و زندگی و عشق با هم ترکیب می‌شوند، لحظات خوشی به جای می‌گذارند.
 
از چه چیزی بیشتر می‌ترسید؟
افتادن از بلندی.
 
 واضح‌ترین خاطره‌‌ای که از گذشته می‌توانید بگویید؟
یادم می‌آید وقتی دو سال و نیم داشتم با سه چرخه‌ام از خانه فرار کردم و سر از کارخانه گاز درآوردم.
 
محبوب‌ترین چهره زمان کنونی؟
آنگلا مرکل. در زمانی که از هر طرف مورد حملات سیاسی است، سعی می‌کند آرامشش را حفظ کند و به رویای ساخت جامعه باز و آزاد فکر کند.
 
فکر می‌کنید به غیر از نویسندگی چه استعداد دیگری داشته باشید؟
علاقه دومم ورزش تنیس است.
 
چه چیزی شما را بیشتر ناراحت می‌کند؟
نابودی انسان و زیستگاهش و همچنین تغییرات آب و هوا.
 
اگر قرار باشد بازیگری نقش فیلم زندگی شما را بازی کند، ترجیح می‌دهید چه کسی باشد؟
کلینت ایستوود.
 
چه کتابی زندگی شما را تغییر داد؟
واسطه نوشته ال. پی. هارتلی. این کتاب را اولین بار در سن 13 سالگی خواندم. بعدها فیلمی بر اساس آن در جشنواره فیلم کن برنده نخل طلایی شد.
 
بدترین چیزی که یک نفر ممکن است به شما بگوید؟
اولین خط رمان تو نیاز به اصلاح دارد.
 
عشق از نظر شما چه احساسی است؟
شادی بالاترین احساس عشق است. خوشبختانه به خاطر داشتم آنالنا همسرم از این موهبت برخوردارم.
 
اگر بخواهید گذشته خود را ویرایش کنید، دوست داشتید چه تغییری بدهید؟
اگر به گذشته برمی‌گشتم دوست داشتم با خواهر و برادرهایم بزرگ شوم. آنها 10 سال از من بزرگتر بودند.
 
اگر ماشین زمان داشتید دوست داشتید کجا بروید؟
به لندن قرن 16 میلادی. دوست داشتم شکسپیر، کریستوفر مارلو و بن جانسون را ملاقات کنم.
 

نظر شما !!