دومین مدافع یونایتد هم فصل را از دست داد

به گزارش “ورزش سه”، لیساندرو مارتینز و رافائل واران دو بازیکن یونایتد در بازی رفت برابر سویا در یک چهارم نهایی لیگ اروپا بودند که به دلیل مصدومیت زمین بازی را ترک کردند و سپس اعلام شد مدت زیادی از ترکیب دور خواهند بود.

در حالی که اعلام شد که مارتینز به دلیل شکستگی استخوان کف پا نمی‌تواند تا پایان فصل بازی کند، باشگاه منچستریونایتد وضعیت مصدومیت واران را هم وخیم اعلام کرد ولی گفته می‌شد او می‌تواند پس از یک ماه به ترکیب برگردد. طبق ادعای دیلی میل، واران 6 هفته دیگر نیز از میادین دور خواهد ماند که به منزله از دست رفتن فصل برای او است.

واران تنها در صورتی که یونایتد با شکست برایتون به فینال جام حذفی برسد، احتمالا شانس حضور در آن بازی را خواهد داشت و در بازی‌های لیگ، امید بسیار اندکی وجود دارد که او بتواند به میدان برود. واران در فصل جاری 6 بازی یونایتد را به دلیل مصدومیت از دست داده و با احتساب هشت بازی‌ای که تا پایان فصل از دست می‌دهد، این رقم به 14 خواهد رسید که برای یک مدافع گران‌قیمت 29 ساله ناامید کننده است. اریک تن‌هاخ در حال حاضر هری مگوایر و ویکتور لیندلوف را برای دفاع میانی در اختیار دارد و گزینه‌های غیرتخصصی او کاسمیرو و لوک شاو هستند.

نظر شما !!