دومین پنالتی از دست رفت: تو را نمی‌بخشند کاپیتان هری

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی انگلیس که در بازی امشب خود مقابل فرانسه در یک‌چهارم نهایی جام جهانی قطر در نیمه اول خیلی زود دروازه‌اش را باز شده دید در دقیقه 54 با پنالتی هری کین موفق شد به بازی برگردد.

اما اولیویه ژیرو در ادامه فرانسه را یک بار دیگر پیش انداخت. درحالیکه انگلیسی‌ها 2-1 عقب بودند و تنها چند دقیقه به پایان 90 دقیقه باقی مانده بود انگلیس در یک صحنه صاحب بهترین فرصت شد تا بار دیگر بازی را به تساوی بکشاند.

در دقیقه 82 تئو هرناندز درحالیکه توپ نزدیک او نبود با تنه زدن به بازیکن انگلیسی او را درون محوطه جریمه سرنگون کرد. داور مسابقه از طرف VAR فراخوانده شد تا صحنه را از نمایشگر کنار زمین تماشا کند. او وقتی به زمین بازگشت نقطه پنالتی را نشان داد تا انگلیسی‌ها صاحب فرصتی ایده‌آل بشوند.

هری کین، کاپیتان انگلیس، برای دومین بار در این مسابقه پشت توپ ایستاد تا بار دیگر تیمش را به بازی برگرداند. اما کین که قصد داشت توپ را به مرکز دروازه هوگو لوریس شلیک کند این بار موفق نبود. با اینکه دروازه‌بان فرانسه به سمت راست شیرجه زده بود توپ هری کین با اختلاف از بالای دروازه بیرون رفت تا سه‌شیرها نتوانند برای دومین بار کار را به تساوی بکشانند.

نظر شما !!