دو استقلالی‌ سابق در لباس منجی!

به گزارش ” ورزش سه ” تیم فوتبال نیکاپارس چالوس تنها نماینده مازندران در رقابت‌های لیگ دسته سوم است. چالوسی‌ها در چهار بازی ابتدایی نتایجی دور از انتظار گرفتند و همین روند باعث شد پیش از بازی هفته پنجم نیمکت این تیم دست‌خوش تغییرات شود.

حسن اشجاری هدایت چالوسی‌ها را برعهده گرفت تا چالشی جدید را تجربه کند. او همراه شهرداری آستارا با صعودهای پی در‌ پی به لیگ یک رسید و حالا دوباره در لیگ سه حضور دارد و اینبار به عنوان سرمربی نیکاپارس. روزگذشته اشجاری برای اولین بار روی نیمکت نیکاپارس نشست. قدم های او برای مازندرانی‌ها خوش یمن بود و نیکاپارس را برابر پارسا صنعت که هدایت آن را مصطفی مهدوی‌کیا برعهده دارد، به برتری رساند.

اشجاری تنها استقلالیِ حاضر در این تیم نیست و در روز بارانی چالوس علاوه بر او؛ از سید میثم حسینی دیگر بازیکن سابق استقلال رونمایی شد. حسینی مدافع سابق سرخابی‌های پایتخت بازوبند چالوسی‌ها را بر بازو بست و ۹۰ دقیقه بازی کرد.

نیکاپارس در روزی که استقلالی‌های سابق اولین تجربه حضور در این تیم (یکی در قامت سرمربی و دیگری در لباس بازی) را تجربه می‌کردند به برتری سه بر دو دست پیدا کردند تا بحران را پشت سر بگذارند.

نظر شما !!