دو پرسپولیسی و جایگاهی که باید پس بگیرند (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، تیم پرسپولیس در حالی به مصاف هوادار می‌رود که با بازگشت علیرضا بیرانوند، یحیی گل‌محمدی تمام بازیکنانش را در اختیار خواهد داشت و در عین حال با دشواری زیادی برای انتخاب 11 بازیکن اصلی مواجه خواهد بود.

سعید صادقی یکی از بازیکنانی بود که در این مدت به دلیل مصدومیت از ترکیب پرسپولیس خارج شده بود اما در بازی قبلی باوجود پایان دوره نقاهت، در ترکیب اصلی حضور نداشت و نیم ساعت پایانی به جای مهدی ترابی در زمین به میدان رفت.

صادقی که از ابتدای فصل، مهره ثابت پرسپولیس در پست هافبک راست بوده، حالا این پست را در اختیار محمد عمری می‌بیند که با حضور دیاباته، آل‌کثیر و پریرا جایی در خط حمله سرخپوشان ندارد و به پست تخصصی نقل مکان کرده است.

او حالا امیدوار است در بازی با هوادار به ترکیب اصلی برگردد و نکته جالب اینکه صادقی در بازی رفت برابر هوادار دو گل زد و عامل اصلی برتری قرمزها بود.

دیگر بازیکنی که در هفته‌های اخیر از ترکیب پرسپولیس خارج شده، علی نعمتی است که کار دشواری برای قرارگیری در ارنج تیم گل‌محمدی دارد. ترافیک خط هافبک و حمله باعث شده تا یحیی با خیال راحت از امیری در پست دفاع چپ بهره ببرد و در چنین شرایطی شاید شانس چندانی برای علی نعمتی وجود نداشته باشد.

نظر شما !!