دپای: حتی نتوانستم به مسی سلام بدهم/ پیکه به من خیلی کمک کرد

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، ممفیس دپای در حالی در این تابستان به‌عنوان بازیکن آزاد و امضای قراردادی دو ساله به بارسلونا پیوست که فرصت هم‌بازی شدن با لیونل مسی را پیدا نکرد، چرا که فوق‌ستاره آرژانتینی آبی‌واناری‌ها پس از ناتوانی این باشگاه در تمدید قراردادش به خاطر قوانین لالیگا، با امضای قراردادی دو ساله راهی پاری‌سن‌ژرمن شد.

این مهاجم هلندی در گفت‌وگو با روزنامه «ال‌پریودیکو» چاپ کاتالونیا گفت: من حتی فرصت شناخت مسی را پیدا نکردم. لئو به خاطر همراهی تیم ملی آرژانتین در مسابقات کوپا آمه‌ریکا در تعطیلات بود و دیرتر به بارسلونا بازگشت و من حتی نتوانستم به او سلام بدهم. به هر حال می‌دانم که رونالد کومان از من چه می‌خواهد و می‌دانم باید چه کار کنم. خوشبختانه ارتباط خوبی بین ما برقرار است که این خیلی اهمیت دارد.

وی همچنین درباره روزهای اول حضورش در بارسلونا اظهار داشت: همه هم‌تیمی‌هایم رفتار خیلی خوبی با من داشته‌اند و کار را برای من آسان‌تر کردند. پیکه به من خیلی کمک کرد، چون زبان انگلیسی‌اش خوب است. با جوردی آلبا هم کلی خوش گذراندیم. البته فرنکی دیونگ و سرجیفرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین دِست هم کمک زیادی به من کردند تا در بارسلونا سریع‌تر جا بیفتم، چون آنها را از قبل می‌شناختم. ما تیم خوبی داریم.

دپای که در بازی‌های دوستانه پیش‌فصل عملکرد خوبی از خود نشان داد، در بخش پایانی صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: سعی خواهم کرد در زمین مسابقه توان بیشتری از خودم به نمایش بگذارم و این چیزی است که برای تیم اهمیت دارد. در زمین هر کاری که بتوانم می‌کنم تا هواداران خوشحال شوند و از بازی‌مان لذت ببرند.

بارسلونا که در اولین بازی فصل جدید لالیگا در دیداری خانگی با نتیجه 4 بر 2 رئال سوسیه‌داد را از پیش رو برداشت، بامداد یکشنبه در دومین بازی خود میهمان اتلتیک بیلبائو خواهد بود.

انتهای پیام/

نظر شما !!