دیسکورد روی پلی استیشن 5 سازگار شد

دیسکورد توانسته است که سرانجام برای نخستین بار با پلی استیشن 5 سازگاری کامل پیدا کند و به همین دلیل نیز کاربران این سیستم یکی از قابلیت‌های بسیار مورد انتظار خود را دریافت کرده‌اند.
 
به این ترتیب مواردی مانند داشتن لابی‌های چت، استریم ویدیو و غیره در پلی استیشن 5 به راحتی قابل دسترسی خواهند بود و این به‌روزرسانی می‌تواند برای کاربران این سیستم بسیار مفید باشد.
 
کاربران پلی استیشن می‌توانند با استفاده از آیدی پلی استیشن خود در دیسکورد آنلاین شوند و روال کلی کاربه شدت شبیه به چیزی است که پیش از این در اکس باکس لایو شرکت مایکروسافت شاهد آن بودیم.

در ماه می سال 2021 بد که شرکت سونی اعلام کرد که مشارکت با دیسکورد را به صورت رسمی شروع کرده است و اولین فاز این مشارکت در ماهفوریه به صورت محدود برای کاربران عرضه شد.
 
با این حال عرضه اولیه انجام شده بسیار ضعیف بود و بسیاری از کاربران از آن راضی نبودند زیرا تنها به افراد استفاده کننده اجازه می‌داد تا نشان بدهند که در پلی استیشن 4 یا 5 چه بازی‌ای انجام می‌دهند و سایر امکانات در اختیار آن‌ها نبود.
 
آپدیت اصلی که کاربران منتظر آن بودند، سازگاری صوتی با دیسکورد بوده است که موجب شده است که بر همین اساس با همکاری دیسکورد، این امکان بر روی پلی استیشن 5، اکس باکس سری اس و اکس، نینتندو سوییچ و کامپیوترهای خانگی امکان پذیر شده است.
 
سونی و دیسکورد هنوز زمان رسمی خروج این خدمات از سطح بتا را اعلام نکرده‌اند ولی شایعات حاکی از آن هستند که در ماه آگوست سال 2023 شاهد عرضه رسمی این قابلیت و خروج آن از وضعیت بتا خواهیم بود.

منبع: ایتنا


تماشاخانه


ببینید| تاریخ سازی داوران زن در جام جهانی فوتبال
ببینید| تاریخ سازی داوران زن در جام جهانی فوتبال

logo-vid


ببینید | افتتاحیه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با حضور مورگان فریمن


logo-vid
فیلم های دیگر

15 سال پیش در چنین روزی

نظر شما !!