رئال، منچستر، بایرن و یووه به دنبال خاطره‌سازی/ کیت نوستالژی و دهه 90 غول‌های اروپا لو رفت

به گزارش “ورزش سه”، وب سایت معروف فوتی هدلاینز که به انتشار زودهنگام کیت تیم های سراسر دنیا می پردازد، در جدیدترین پست خود اقدام به انتشار پیراهن نوستالژی تیم های مطرح اروپا و آمریکای جنوبی کرده است.

در گزارش این وب سایت آمد که آدیداس برای ادای احترام به فوتبال در دهه 1990، مجموعه‌ای از لباس‌های قدیمی را عرضه می‌کند و یوونتوس و ایتالیا بخشی از این مجموعه هستند.

این وب سایت جزئیات چگونگی رونمایی از مجموعه آیکون های آدیداس 2023 را اعلام کرده که قرار است به زودی عرضه شوند. مجموعه ای از پیراهن های الهام گرفته از سبکی قدیمی که در هیچ دیدار رسمی بر تن بازیکنان نمی رود و حین گرم کردن می توانند آن را بپوشند.

آدیداس تصمیم گرفته تا لباس های جدید خود را برای تعدادی از باشگاه های مطرح دنیای فوتبال ارائه کند. تاکنون آرسنال، بایرن، یوونتوس، منچستر یونایتد، رئال مادرید، آژاکس، بوکا جونیورز، فلامینگو، ریور پلاته و تیم ملی ایتالیا از جمله تیم هایی هستند که آدیداس این لباس های خاطره انگیز را برای آنها طراحی خواهد کرد.

یوونتوس و ایتالیا نیز در این مجموعه حضور دارند. طرفداران بیانکونری ممکن است از دیدن لوگوی مدرن به جای طراحی سنتی و قدیمی اسب ناامید شوند. همچنین پیراهن آتزوری ادای احترام به لباسی است که این تیم در جام جهانی 1994 پوشیده بود.

این باشگاه ها، پیراهن‌های آیکون بازسازی شده را در اوایل سال 2023 از آدیداس دریافت خواهند کرد. مجموعه ای که آیکون نامگذاری شده، در اواخر ژانویه یا اوایل فوریه در دسترس این تیم ها خواهد بود.

پیراهن‌های آیکون آدیداس 2023 همگی دارای یک الگو هستند. این محصول از کیت های آدیداس در اواسط دهه 1990 الهام گرفته شده است.

برای رنگ‌ها، آدیداس از پیراهن‌های نمادین دهه 1990 (آرسنال، بایرن مونیخ، رئال مادرید) الهام می‌گیرد، در حالی که پیراهن‌های یوونتوس و منچستریونایتد ترکیب‌های رنگی «جدید» دارند.

1792403
1792405
نظر شما !!