رئیس فدراسیون: به او گفتم بهتر بود با 26 بازیکن برویم / تاج هم مخالف تصمیم عجیب کی‌روش بود

به گزارش “ورزش سه”، طبق اعلام فیفا، لیست هر تیم می توانست 26 بازیکن در جام جهانی 2022 داشته باشد اما سرمربی تیم ملی ترجیح داد، 25 بازیکن را با خود به قطر ببرد. این یک جای خالی در حالی در لیست کی روش دیده می شد که نفرات زیادی پشت در تیم ملی ماندند و می شد حداقل، یکی از آنها جای خالی لیست را پر کند. رئیس فدراسیون فوتبال ایران در اظهارات اخیر خود اعلام کرد که مخالف این تصمیم کی‌روش بوده است.

ترک ایران پیش از پاسخگویی به خبرنگاران در مورد بازیکنان دعوت شده باعث شد تا سوال مهمی که در مورد جای خالی لیست 25 نفره کی‌روش قرار بود پرسیده شود، بی پاسخ بماند.

مهدی تاج که میهمان شبکه ورزش بود در خصوص آن مقطع و اعلام لیست تیم ملی بدون پاسخگویی سرمربی گفت: ما در مورد مصاحبه مطبوعاتی کی روش در اتریش، ایران و قطر مشکلاتی داشتیم. فکر می کردیم که خیلی سوالات فوتبالی نباشد و خود کی روش می گفت که من به سوال های فوتبال جواب می دهم. به نظر من هم بهتر بود لیست 26 نفره باشد و به خودش هم گفتم که اگر 26 نفر می بردید بهتر بود.

به هر حال تیم ملی ایران با 25 بازیکن در جام جهانی قطر حضور پیدا کرد و با دو باخت و یک برد به کار خود در گروه دوم پایان داد. در شرایطی که رئیس فدراسیون فوتبال هم در خصوص این لیست، نظری مشابه منتقدان کی روش دارد، باید منتظر ماند و دید که مربی پرتغالی کی قرار است در مورد این تصمیم خود توضیح داده و چرایی آن را بیان کند.

نظر شما !!