رابین هود حدود یک سوم تمام دوج کوین ها را در اختیار دارد

حساب توییتری دوج ویل الرت (DogeWhaleAlert) به تازگی میزان دوج کوین نگهداری شده توسط پلتفرم معاملاتی رابین هود را به اشتراک گذاشته است و به لطف کیف پول‌های رمزارزی که اخیرا رابین هود راه‌اندازی کرده است این پلتفرم اکنون یک سوم از عرضه دوج کوین را در اختیار دارد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از یوتودی، رابین هود تقریبا ۳۲٪ از عرضه دوج کوین، بزرگترین میم کوین بازار را به واسطه اپلیکیشن خود در اختیار دارد.

این یعنی رابین هود، ۴۲،۴۳۶،۶۶۴،۸۹۱ واحد دوج کوین با ارزشی بالغ بر ۵،۳۹۸،۵۳۷،۸۸۷ میلیارد دلار در اختیار دارد. البته رابین هود به نمایندگی از مشتریان خود از این وجوه در دو کیف پول با هشت آدرس نگهداری می‌کند.

افزایش فعالیت نهنگ‌های دوج کوین

دوج ویل الرت چند روز پیش از سه تراکنش بزرگ دوج کوین خبر داد که توسط نهنگ‌های ناشناس این میم کوین صورت گرفته است. در مجموع طی این سه تراکنش، ۸۰۰ میلیون واحد دوج جابجا شده است.

یکی از این تراکنش‌ها ۴۰۰،۷۸۱،۹۴۲ واحد دوج معادل با ۴۹،۹۹۶،۷۴۶ دلار و دو تراکنش دیگر هر کدام تقریبا ۲۰۵ میلیون واحد دوج معادل با ۲۵،۴۹۵،۲۵۲ دلار ارزش داشتند.

جالب است بدانید زمانی که برای اولین بار این تراکنش‌ها انجام شد و وجوه به یک کیف پول ناشناس منتقل شدند، در مجموع ۱۲.۹۲ واحد دوج معادل با ۱.۶۱ دلار به عنوان کارمزد شبکه اخذ شد. پس از آن وقتی که این مبالغ به کیف پول ناشناخته دیگری منتقل شدند، کارمزد به ۲.۰۴ واحد دوج یا ۰.۲۵ دلار کاهش یافت.

توجه کم کاربران توییتر به درخواست پاداش دهی با دوج کوین

در تاریخ ۱۸ فوریه علاقه‌مندان به دوج کوین درخواستی را برای فعالسازی قابلیت تیپینگ یا پاداش دهی با دوج کوین در توییتر در وبسایت Change.org راه‌اندازی کردند. با این حال، تعداد امضاها هنوز از ۷۵۰۰ عدد فراتر نرفته است.

این درخواست مدت کوتاهی پس از درخواست بیلی مارکوس، بنیانگذار دوج کوین از تیم توییتر برای پشتیبانی از دوج کوین در سرویس پاداش دهی راه‌اندازی شد. توییتر اوایل ماه جاری اتریوم را به این سرویس اضافه کرد. این قابلیت سال گذشته با رهبری جک دورسی برای بیت کوین فعال شده بود.

نظر شما !!