راز بده و بستان ساپینتو و شهباززاده

به گزارش “ورزش سه”، هفته هاست ریکاردو ساپینتو به استفاده از امیر ارسلان مطهری در نوک خط حمله رسیده و انصافا این مهاجم با تحرک خوبی که در خط حمله آبی ها دارد، به خوبی جواب اعتماد مربی پرتغالی را داده است. اما این پایان کار برای آرمان رمضانی و سجاد شهباززاده نیست. ریکاردو ساپینتو برای یک پایان خوب به نمایش خوب سجاد شهباززاده و آرمان رمضانی هم بعد از ورود به میدان نیاز دارد. همان طور که آرمان رمضانی بعد از ورود به میدان در بازی با ملوان در چارچوب جام حذفی دروازه تیم حریف را باز کرد و سجاد شهباززاده هم در بازی با نساجی می توانست، با باز کردن دروازه تیم مازنی یک سه امتیاز ارزشمند برای استقلال به ارمغان بیاورد که ضربه اش با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در 7 هفته پایانی همه نگاه ها تنها به امیر ارسلان مطهری نیست. ریکاردو ساپینتو به آرمان رمضانی و سجاد شهباززاده هم چشم دارد. دو مهاجم باتجربه که قبلا هم به استقلال کمک کرده اند. این موضوع این قدر برای مربی پرتغالی مهم است که در بازی دوستانه با نساجی از سجاد شهباززاده خواست که پشت ضربه پنالتی بایستد. در بازی های گذشته هم ثابت شد که ریکاردو ساپینتو به خوبی از مهره های روی نیمکت بازی می گیرد و انتظار دارد آنها بعد از ورود به میدان سرنوشت بازی را تغییر دهند. همانند پیمان بابایی که در بازی با فولاد بعد از ورود به زمین با توپ ربایی و پاسی که به مهدی قایدی داد، موجب به ثمر رسیدن گل دوم استقلال شد.

7 هفته پایانی لیگ برتر برای ذخیره های استقلال از جمله آرمان رمضانی و سجاد شهباززاده هم سرنوشت ساز است. آنها حتی در فرصت کوتاهی که برای بازی می گیرند، می توانند دست به یک کار بزرگ بزنند و حتی سند تکرار قهرمانی استقلال در لیگ برتر را امضا کنند.

نظر شما !!