رافا بنیتز:/ خامس؟ آمادگی بدنی‌اش کم تر از حد انتظار است

به گزارش “فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین”، تنها بعد از یک فصل حضور در لیگ برتر انگلیس حالا شایعات زیادی در رابطه با آینده خامس رودریگز شنیده می‌شود. سرمربی محبوب او یعنی کارلو آنچلوتی که اصلاً خامس به خاطر او راهی اورتون شد، چندی پیش به رئال مادرید بازگشت و همین موضوع شایعات پیرامون احتمال جدایی هافبک کلمبیایی را افزایش داده است.

 

در همین راستا رافا بنیتز، سرمربی جدید اورتون، در رابطه با وضعیت خامس رودریگز صحبت کرده و می گوید: “شرایط در ابتدای پیش فصل اصلا آسان نیست. من فکر می کنم شما می توانید ببینید که او در کار با توپ دارای کیفیت بسیار بالایی است اما از نظر آمادگی جسمانی وضعیتش به گونه ای نیست که ما انتظار داریم بنابراین احتیاج داشتن به زمان امری طبیعی است.”

 

 

 

 

بنیتز در ادامه گفت: “بدیهی است که ما در ادامه جلسات تمرینی و بازی های بیشتری پیش رو خواهیم داشت و خواهیم دید که وضعیت او و هر بازیکن دیگری چگونه خواهد بود. این به خود بازیکنان و اینکه آیا می توانند تفاوت ایجاد کنند یا خیر بستگی دارد. در حال حاضر شما شرایط پیشرفت بازیکنان را می بینید اما با این وجود هیچ کس هم نمی‌تواند در مورد کیفیت خامس بحث کند.”

نظر شما !!